Як виявилося, пошкоджені пальці артистки виглядають як "шматок м'яса". Так, знаменитість постійно тепер використовує різні засоби для того, аби полегшити дискомфорт.

Не пропустіть Христина Горняк чесно сказала, чому не залишається жити в Україні

Аліна Гросу розповіла про самопочуття після травми

Виконавиця пояснила, що не показує фото травмованих пальців, бо це виглядає наче "шматок м'яса". Тож зірка зізналася, що тепер регулярно наносить різні мазі, перекис та використовує пов'язки.

Там просто шматок м'яса, чесно вам скажу. Не хочу показувати фото. Постійно ходжу із забинтованим пальцем. Постійно кладу мазь, а перед тим перекис – пече дуже. І постійні перев'язки, які, якщо трохи більше поносиш, прилипають… Воно ще більше пече,
– розповіла співачка.

Як Аліна Гросу почувається після того, як травмувалася на зйомках: дивіться відео онлайн

Як Аліна Гросу травмувалася

Співачка отримала травму під час знімань свого нового кліпу. Річ у тім, що вона випадково відірвала ніготь, коли була верхи на коні. Внаслідок цього роботу на знімальному майданчику зупинили й виконавиця відправилась до лікарні для консультації з хірургом.

"Під час зміни я, сидячи на коні, зірвала собі півтора нігтя. Один ніготь трішки кровоточив, інший на волосині тримався, я не змогла його сама зняти. Мене відправили до хірурга, щоб він обробляв все", – розповідала артистка.

На щастя, після цього знаменитість змогла повернутися до нормального життя, але їй довелося забинтувати палець.

Як травмувалися інші знаменитості

  • У відомого американського гітариста Ел Ді Меола стався серцевий напад під час виступу в Румунії. На щастя, музиканта швидко доставили до лікарні для надання невідкладної медичної допомоги.
  • Селена Гомес розповідала, що травмувалася, коли поверталася від машини додому. Вона спіткнулася, впала та зламала руку. Після інциденту знаменитість перенесла операцію, в результаті чого у неї залишилися численні синці на руці та тілі.
  • Під час виступу в Лас-Вегасі Адель несподівано була змушена зробити перерву та піти за лаштунки, оскільки їй стало погано. Згодом команда артистки виявила її без свідомості просто на підлозі. З'ясувалося, що це сталося через радикуліт.