Олександр Павлік народився у квітні 1984 року у шлюбі Віктора Павліка з його першою дружиною Лідією. Тоді артисту було 18. Коли малюку було два тижні, його батьки розлучилися, пише 24 Канал. Сашко зізнавався, що не тримає через це зла на батька.

До слова Фейковий допис про війну і життя за кордоном: куди зник зірка естради Микола Гнатюк

Як Сашко Павлік будував самостійний шлях артиста

Олександр Павлік обрав шлях батька та вирішив бути співаком. Він навчався у музичній школі та виступав у Будинку культури в Горішніх Плавнях на Полтавщині, де жив до 15 років.

Згодом Олександр переїхав до Києва, де почав самостійне незалежне життя та вступив в університет культури й мистецтв за спеціальністю "естрадний вокал". Юнак сам заробляв на життя, працював виконавцем у ресторанах.

У 2010 році Олександр Павлік взяв участь у першому сезоні шоу "Х-Фактор". У дуеті з Сергієм Семеновим він пройшов до фіналу і посів 7 місце. Обох співаків хвалили за вокальні дані та техніку виконання. Успіх у проєкті допоміг Павліку довести свій талант і самоствердитися.

Олександр Павлік на кастингу: дивіться відео онлайн

Через 10 років він знову прийшов на шоу – цього разу з батьком.

За пів року Саша отримав дуже круту школу, особливо в тренувальному таборі, на постійних репетиціях. Тому школа "Х-фактора" – одна з найкрутіших шкіл не тільки в Україні, а й у світі, мабуть,
– коментував Віктор Павлік.

Олександр та Віктор Павліки на "Х-Факторі" виступили в дуеті: дивіться відео

Після шоу в Олександра Павліка розпочався самостійний творчий шлях. Він співпрацював з іншими учасниками "Х-Фактора" та виступав з сольними концертами.

Також Павлік заснував Pavlik Kids Production – студію, де він навчав дітей вокалу, готував до конкурсів і фестивалів. Він продовжує займатися цією справою і зараз, під час війни.


Олександр Павлік з вихованцями на концерті / Фото з інстаграму співака

Нині Олександр Павлік часто дає благодійні концерти на багатьох подіях, підтримує збори на ЗСУ.

Відео з благодійного концерту:

Після початку повномасштабного вторгнення Павлік вступив у ТрО у рідному місті. Навесні 2022 року він їздив з туром українськими містами-героями.

Що стосується тероборони, я приїхав у своє рідне місто Горішні Плавні Полтавської області й мої друзі вже чекали мене зі спецзагонів, де відразу, не думаючи, підписав контракт на три роки. Після цього ми вже поїхали в Одесу, побували в хлопців на Миколаївщині, на Чернігівщині, в Одесі. Ми стали першими з артистів, які зробили концерти в місті-Герої Бучі, Ірпені,
– зізнавався співак.

Не забуває Павлік і про свій розвиток як артиста, тому у 2023 випускав нові треки.

Олександр Павлік – "Обійми": слухайте онлайн

Особисте життя Олександра Павліка

У віці 29 років Саша Павлік познайомився з дівчиною Олесею, молодшою на 10 років. Різниця у віці його не бентежила, тому співак добивався коханої й через рік вона відповіла взаємністю.

Їхні стосунки ледь не зруйнувала зрада. В Олександра була інтрижка з танцівницею з "Х-Фактора", яка тривала пів року. Ця інформація просочилась у пресу.

Вийшла газета, яка роздавалася безплатно на перехрестях і в метро. На всю газету мій фейс і поряд ця дівчина. Заголовок "Павлік молодший проміняв свою дружину на танцівницю". Був час, коли Олеся викинула речі з дому,
– пригадував Павлік.

Та парі вдалося зберегти сім'ю. Вони виховують сина Давида.


Олександр Павлік з сином / Фото з інстаграму співака