Кулінарна експертка та блогерка опублікувала на особистій сторінці ніжне фото. Вона ніяк це не прокоментувала, але в мережі вже обговорюють знімок.

До слова На гендер-паті з Мішиною і Гвоздьовою: Євген Кот з дружиною розсекретили стать первістка

Ліза Глінська натякнула на вагітність

Зірка "МастерШеф" позувала на кольоровому тлі та одягнула атласну пудрово-рожеву сукню і білу напівпрозору накидку. Вона вклала волосся у локони та оголила плечі.

Ліза Глінська ніяк не прокоментувала новину, залишивши емоджі у вигляді квітів. Можливо, цей допис вона присвятила до Міжнародного дня боротьби за права жінок.


Ліза Глінська / Фото з інстаграму Лізи Глінської

У коментарях шанувальники стали обговорювати вагітність зірки кулінарного шоу. Чимало фанів привітали її з поповненням:

  • "Вітаю. Коли дивилася інтерв'ю, здогадалася, що ви при надії";
  • "Вітаю. Якщо мені не здалося, то ще раз вітаю";
  • "Вітаю від щирого серця".

Інші ж користувачі зауважили, що насправді це архівне фото. Ліза публікувала його кілька років тому. Наразі зірка ніяк не коментує чутки.

Ліза Глінська втратила дитину

У нещодавньому інтерв'ю зірка "МастерШеф" розповіла про те, як втратила дитину під час пологів. Єлизавета розповіла, що народжувала первістка у Ялті. Лікарка проколола їй міхур (чого робити не можна) і дала 4 стимуляційні таблетки замість одної. Дитина народилась мертвою, а Ліза вижила дивом.

"Що більше я тужилася, то сильніше душила дитину. Я народила мертву дитину. У мене почалася кровотеча… я вижила якимось чудом в цьому всьому", – пригадувала кондитерка.

Єлизавета не покарала лікарів через відсутність сил на той момент, але зараз дуже про це жалкує.