З'ясувалося, що Ельсіна та її батько Рінат передали окупантам безпілотники, прилади нічного бачення та бронезахист, що стало зрозуміло з відео, яке поширила Ксенія Собчак. Їм навіть вручили за це грамоти, передає 24 Канал.

Не пропустіть Були дуже великі проблеми, – Іво Бобул зізнався про складні стосунки з дітьми

Нова "кохана" Тома Круза допомагає російським терористам

Про "подарунок" від Ельсіни та її тата Ріната Хайрова, який є колишнім депутатом Держдуми в Росії, сказав командир батальйону "Спарта" Артем Жога. Водночас слід зазначити, що не відомо, коли саме було зняте це відео. Втім, в оприлюдненому ролику згадується пропагандистський фільм "Альфа Р", який розповідає про "маловідомий епізод війни на Донбасі". Стрічка була знята за сприяння Росії та вийшла у 2020 році.

Крім того, опублікували дві грамоти, які вручили росіянці та її батькові. Там написали таку інформацію: "Ви робите внесок у виповнення задач на просторах "Донецької Народної Республіки", попри так названі санкції на адресу як "ДНР" і Російської Федерації, так і конкретно нашого батальйону. Ми раді бачити вас серед наших поплічників і готові заявити про це всюди, де буде необхідно".

Грамоти для нібито дівчини Тома Круза
Грамоти для "нової коханої" Тома Круза та її батька / Скриншот з соцмереж

Ймовірні стосунки Тома Круза та Ельсіни Хайрової

  • Днями в мережу потрапили світлини 61-річного актора та 36-річної моделі, які були разом на вечірці у Лондоні. Інсайдери повідомили, що вони прийшли на захід як пара.
  • Водночас зазначимо, що батько Хайрової заперечив стосунки доньки з американським актором: "Це нісенітниця повна... Бруд оплачуваний, який зливають".
  • Додамо, що Ельсіна зараз має британське громадянство. До того ж відомо, що вона раніше була одружена з російським магнатом Дмитром Цвєтковим.