До того ж виконавець поділився думками щодо участі представника Ізраїля на конкурсі. Однак, більшість користувачів обурилася позицією артиста.

Не пропустіть alyona alyona й Jerry Heil: що відомо про представниць України на Євробаченні-2024

Що сказав Isaak про участь Росії у конкурсі

Німець зазначив, що варто повернути Росію до участі на Євробаченні. Однак, заяву виконавця через деякий час видалили з його інтерв'ю. Втім, шанувальники конкурсу встигли це побачити та висловили обурення таким думкам артиста.

Скандальні висловлювання Isaak
Скандальні висловлювання Isaak / Скриншот з твітеру

Водночас він розповів, що не розуміє, чому варто дискваліфікувати Ізраїль з Євробачення. Ба більше, через те, що це конкурс виконавців, а не політиків музикант вважає за потрібне повернути Росію до участі в ньому. Саме цю фразу було видалено з інтерв'ю, натомість залишили його загальну позицію щодо Ізраїля на Євробаченні.

Isaak про Ізраїль на Євробаченні
Isaak про Ізраїль і Росію на Євробаченні / Скриншот з твітеру

Обурення єврофанів словами Isaak
Обурення єврофанів словами Isaak / Скриншот з твітеру

До того ж Isaak раніше висловлював свою думку щодо причини дискваліфікації Росії з пісенного конкурсу. Він впевнений, що це не через війну в Україні, а через відсутність "вільної журналістики" у країні-агресора.

В Ізраїлі є вільна журналістика, в Росії – ні. Щоб не підтримувати російську пропаганду, було сказано, що, на жаль, ми не можемо дозволити Росії брати участь. Тому було ухвалене рішення дозволити Ізраїлю взяти участь, а Росії – ні. Мені це теж не подобається, але я можу це зрозуміти,
– зазначив німець.

Що відомо про виступ Isaak на Євробаченні-2024

  • За результатами Нацвідбору у Німеччині переміг виконавець Isaak. Він виступить з піснею Always On The Run у першому півфіналі конкурсу, який відбудеться 7 травня.
  • Цікаво, що не всім німцям подобається такий вибір журі та глядачів. Вони вважають трек виконавця "радіопіснею", яка не матиме успіху на пісенному конкурсі.
  • Згідно з останніми оновленнями букмекерів, Ісаак має менше 1% шансів на перемогу, тому він займає 24-те місце в рейтингу.