Після болючої поразки у поєдинку з Румунією команда збірної України реабілітувалась. Show 24 зібрав реакції українських знаменитостей на перший тріумф.

До слова Щаслива сім'я й "таємний роман": кому належать серця зірок Євро-2024 Яремчука і Шапаренка

Анатолій Анатоліч висловив думку про те, що сьогоднішня перемога була потрібна та дуже важлива кожному. Він показав, як вболівав разом з друзями.

Надзвичайно важлива перемога для українців. Це зараз потрібно було кожному. Навіть більше, ніж ми думаємо,
– написав шоумен.

Даша Квіткова здійснила мрію своєї мами, яка хотіла побувати наживо на матчі збірної України. Блогерка вболівала разом з рідними на стадіоні "Меркур-Шпіль-арена" у Дюссельдорфі. Шанувальники жартують у коментарях: Даші слід ходили на всі матчі, адже вона приносить удачу.

Маша Єфросиніна поділилася фото Романа Яремчука й написала, що тут "красиво все".


Реакція зірок / Фото з інстаграм-сторіз

Оля Полякова привітала з перемогою.

"Хлопці, ви молодці", – написала зірка.


Реакція зірок / Фото з інстаграм-сторіз

Катя Осадча поділилась, що в цю п'ятницю є нагода відсвяткувати.


Реакція зірок / Фото з інстаграм-сторіз

Христина Соловій нагадала, що наші – найкращі.


Реакція зірок / Фото з інстаграм-сторіз

Перемога збірної України

  • Перший вихід збірної України на Євро-2024 відбувся 17 червня. Команда програла Румунії, однак у неї ще залишилися шанси на прохід у плей-оф.
  • Вже сьогодні, 21 червня, на стадіоні "Меркур-Шпіль-арена" у Дюссельдорфі відбувся матч збірних України та Словаччини. У команді відбулась заміна: на лаві запасних залишилися Андрій Лунін, Юхим Конопля, Тарас Степаненко та Віктор Циганков. Їхні місця на полі зайняли Анатолій Трубін, Олександр Тимчик, Володимир Бражко та Андрій Ярмоленко.
  • На 54 хвилині Україна забила перший гол на чемпіонаті. За 10 хвилин до завершення основного часу Яремчук забив другий переможний гол.