Всупереч заявам подружжя, стало відомо, що вони не отримали благословення королеви Великої Британії. Через це бабуся принца Гаррі була такою "розлюченою, якою її ніколи не бачили".

Вас також може зацікавити Не усвідомлювала, що відбувається, – особистий секретар Єлизавети ІІ розкрив подробиці її смерті

Принц Гаррі та Меган Маркл розлютили Єлизавету ІІ

Британський журналіст-письменник Роберт Гардман у своїй новій біографічній книзі "Карл III: Новий король. Новий двір. Внутрішня історія" розповів, що назвавши свою доньку Лілібет на честь її прабабусі принц Гаррі та Меган Маркл сильно розлютили Єлизавету ІІ. Річ у тім, що подружжя не спитало дозволу, щоб назвати дівчинку дитячим прізвиськом королеви, тому вона була такою "розлюченою, якою її ніколи не бачили".

Подружнє життя принц Гаррі та Меган Маркл

  • 19 травня 2022 року Принц Гаррі та Меган Маркл одружилися, а вже через 2 роки зробили заяву про намір скласти королівські повноваження.
  • Королівська родина висловила підтримку прагненню принца та його дружини "почати нове життя".
  • Після цього подружжя переїхало до США. Пара виховує 5-річного сина Арчі й 2-річну доньку Лілібет.

"Вона важила 7 фунтів 11 унцій. Як мати, так і дитина здорові, вони перебувають у їхньому будинку. Лілі названа на честь її прабабусі, Її Величності Королеви, сімейне прізвисько якої – Лілібет. Друге ж ім'я, Діана, було вибрано на честь її улюбленої покійної бабусі, принцеси Уельської", – повідомили про народження Лілібет представники Меган Маркл та принца Гаррі.