Український репер Yarmak (Олександр Ярмак), який є командиром підрозділу керування дронами, днями їхав потягом Дніпро-Київ. Артист повертався з відпустки після ротації.

Дивіться також Діти Хливнюка спали у ванній, MELOVIN зустрічав "виходи" ППО: зірки під час атаки на Київ

Yarmak повідомив, що його обікрали

Вночі Yarmak пограбували – злодії відкрили купе та вкрали рюкзак. У ньому був ноутбук та камера GoPro, яку часто використовують військові. Окрім того, крадії забрали в іноземців з іншого купе рюкзак, а також навушники з куртки.

Таке відчуття, що це відео записувалось десь у 98, але це, на жаль, 2023 рік і ось такий сервіс надає Укрзалізниця. Я вже не вперше чую за останній час такі випадки. Вчора на тому самому потязі у військового вкрали всі речі і він вийшов просто у взутті, штанах і в футболці,
– зізнався репер.

За словами Yarmak, ноутбук та камера становлять не найбільшу цінність. Головне – це інформація, що була на цих гаджетах.

"Порада для військових, всю інформацію, яку ви записуєте на різні засоби, девайси, зливайте на якийсь захищений носій, який перебуває у безпечному місці. Бо в мене найцінніше, що сьогодні втратив – це інформація, унікальні кадри з різних історичних військових подій на фронті, які, на жаль, я не зможу ніяк відновити. Залишилось тільки те, що було на телефоні", – додав захисник.

Yarmak попросив Національну поліцію працювати краще, а людям порадив пильно слідкувати за своїми речами.

Yarmak обікрали: відео

Yarmak служить у ЗСУ

  • Відомий український репер зараз боронить країну на фронті. Віднедавна він став керівником підрозділу управління дрогами, тому відповідає за 28 людей.
  • Свій день народження Yarmak відсвяткував також на фронті. У березні йому виповнилося 32 роки. У бліндажі замість захисник відзначав свято зі шматком вафельного торта.