У своїх соцмережах артистка часто демонструвала, що займається спортом і правильно харчується. Велику роль у схудненні співачки зіграв і тренер.

Цікаво Приїхала до Потапа: Настя Каменських засвітилась у Колумбії та нарвалась на хейт

Тренер Каменських розповів, як їй вдалося схуднути

Хомицький вважає Настю трудоголіком, оскільки вона виконувала всі його настанови. За словами Андрія, зірка позбулась зайвих кілограмів завдяки дисципліні й постійним тренуванням. Каменських займалась навіть під час поганої погоди.

Настя – трудоголік страшний. Це класний збіг: її працьовитість, сфокусованість. О п’ятій ранку бути у ботанічному саду? Їй не проблема. Сніг, дощ – не проблема. Харчуватися так, як я сказав? Легко! Вона просто зробила все так, як потрібно. До того ж поєднуючи це все зі своєю роботою,
– поділився він.

Однак, зараз зірковий тренер практично не спілкується з Каменських. Натомість він мав розмову з репером Потапом. Хомицький вважає Олексія сильною людиною, який здатен впоратися з будь-якими труднощами.

"За останній рік можливо два рази спілкувалися по відео з Настею. Я спілкувався з Льошею. Не вважаю, що його потрібно підтримувати. Мені здається, що він – гора. Він може ще багатьох підтримати. Я думаю, такі люди як вони, звикли до всього, і вони просто супер сильні", – додав Андрій.

Інтерв'ю Андрія Хомицького: дивіться відео онлайн

Чим займається Каменських під час війни

  • Коли Росія почала великий наступ проти України, співачка разом зі своїм чоловіком Потапом перебувала в Іспанії. Вперше артистка повернулась на батьківщину в серпні 2022 року. Згодом вона відправилась в благодійний тур Україною.
  • Під час свого першого за час війни інтерв'ю, Настя намагалась виправдати вчинки свого чоловіка та продюсера Потапа. Зокрема, його трек "Волонтер", який обурив громадськість. Вона розповідала, що Олексій не зробив чогось поганого та що всі люди помиляються. Утім, Насті не повірили й почали робити меми з її відповідей.
  • Також співачка зізнавалась, що погладшала під час війни через хвилювання та стреси. Однак, зараз приймає себе такою, як вона є.
  • Тепер співачка перебралась в Іспанію та намагається підкорювати саме іспаномовну аудиторію. У цьому їй допомагає Потап. Нещодавно вони поширили фото з Колумбії, куди поїхали через роботу.