Вова зі Львова – оригінальний псевдонім львівського репера, який вирізнився з-поміж інших артистів. Однак уже понад 9 років виконавець проживає за межами України. Він продовжив творити музику далеко за океаном. Чим займається і де перебуває – детальніше у матеріалі Show 24.

Цікаво Живуть в Україні та за її межами: відомі люди Києва, якими має пишатись кожен

Як починав кар'єру Вова зі Львова

Справжнє ім'я артиста – Володимир Парфенюк. Він народився у 1983 році у Львові, а коли хлопцю було 3 роки, сім'я переїхала в один із районів культурної столиці країни – Сихів. Співак зізнавався, що його район, побут, стиль життя сформували образ Вови зі Львова. Йому навіть ставили питання, якби не було Сихова, то чи був би цей образ. Виконавець відповів, що напевно був би хтось інакший.

Вова зі Львова у дитинстві Вова зі Львова у шкільні роки / Скриншот із відеокліпу "Мамо, нагадай"

Чоловік навіть написав пісню "Мій район Сихів" і зняв на неї кліп.

VovaZiL'vova – (Мій район) Сихів: дивитись відео онлайн

Уже перші пісні Володимир почав писати у 2002 році, а з 2005 – читає реп. Виконавець настільки сподобався аудиторії, що вже незабаром на музичному телеканалі М1 почала виходити власна програма репера під назвою VovaZIL'Vova.

У 2006 році виходить дебютний альбом Вови зі Львова "Вино, кобіти, патіфон".

VovaZiL'vova – Хороші дівчата: дивитись відео онлайн

Альбом став настільки популярним, що вже за рік виходить другий – "Ой # 1", який записувався українською та російськими мовами. Того ж року світ побачила одна із найоригінальніших композицій польською мовою "Nie Lekceważ Nas", яка присвячена слов'янським народам. Вона записувалась спільно з різними іноземними артистами, включно з росіянами.

Nie lekceważ nas: дивитись відео онлайн

У 2009 році на М1 виходить телепрограма "Мажори" за участі Парфенюка та його друга Мітіка Порішая. Суть проєкту була така, що чоловіки в анімованому вигляді робили своєрідні підводки до кліпів. Однак програма проіснувала лише 4 місяці.

У 2010 році Вова зі Львова беру участь у записі музичного альбому львівського хіп-хопу "Інший ЗаХХід". Того ж року виходить один із найкращих хітів репера "Сексуальна", яка досі популярна серед людей поколінь 90-х і 2000-х.

Mirami feat. VovaZiL'vova – Сексуальна: дивитись відео онлайн

А у 2012 році репер підкоряє серця піснею "Шаленію", яка записана в дуеті з його коханою. До слова, співак досі записує спільні треки зі своєю обраницею, які насичені ніжністю їхніх почуттів.

Вова зі Львова, Всюдисвоя – Шаленію: дивитись відео онлайн

У 2020 році Володимир навіть знявся в кінострічці "Побачення у Вегасі".

Вова зі Львова у фільмі "Побачення у Вегасі" / Фото з відкритих джерел

Особисте життя

Про цю віху життя репера відомо дуже мало. Репер одружений з Уляною Малиняк, яка родом зі Львівщини. Обраниця також співає та записує пісні в дуеті зі своїм чоловіком. Уляна взяла сценічне ім'я – "Всюдисвоя". Пара виховує двох дітей. Дівчинку, на ім'я Радість, та синочка Любчика.

Вова зі Львова з родиною
Вова зі Львова з родиною під час туру по США "Ми тут недаремно" / Фото Yuriy Reva

Подружжя уже давно проживає далеко за межами України в Лос-Анджелесі (США). Однак і там не відмовились ні від свого творчого дуету, ні від музики, ні від любові до рідного дому.

Підтримка України

Артист разом із дружиною дають концерти в американських містах та збирають гроші на підтримку ЗСУ.

В одному з інтерв'ю репер висловив думку, що хороші росіяни таки є. Такий світогляд у нього сформувався після знайомства з представниками країни-агресорки. За словами артиста, "вони (росіяни) роблять для української перемоги більше, ніж деякі українці".

Місяць тому виконавець випустив новий трек і відеокліп. У коментарях люди залишають тільки схвальні відгуки, зазначаючи, що під час прослуховування цієї пісні почуваються, як вдома.

VovaZiLvova, СХОЖА – Чуттєво й зворушливо: дивитись відео онлайн

З нетерпінням очікуємо на нові пісні репера, які надихають та повертають у золоті та безтурботні часи.