У День святого Валентина Show 24 розповість історії зіркових пар, про які ви могли навіть не здогадуватися. Усі вони більше не разом, однак кожна знаменитість винесла для себе урок після цих стосунків.

Цікаво Треба йти далі, – Макс Барських неочікувано висловився про зраду коханої людини

Світлана Тарабарова та Володимир Дантес

Українські співаки закрутили роман на "Фабриці зірок", де обоє брали участь. Їхні стосунки тривали 3 роки, але про них ніхто не знав до того, як Світлана вийшла заміж. Вона розповіла про стосунки з колегою, щоб уникнути зайвих пліток.

Тарабарова описувала роман з Дантесом як "вибухову суміш". За її словами, це були токсичні стосунки, вони не вміли тамувати емоції та поважати один одного. Окрім того, Світлана натякала на зради Володимира.

Ми декілька разів навіть хотіли взяти шлюб. Але постійно сварилися і все це нічим не закінчувалося. І добре, бо нічим хорошим це б і не закінчилося. Бо ми вогонь одне з одним,
– розповідала зірка.


Світлана Тарабарова та Володимир Дантес / Скриншот з відео

Настя Каменських та Геннадій Вітер

Перед стосунками з репером Потапом Настя Каменських могла зустрічатися з ведучим Геннадієм Вітром. У певний період зірок часто бачили разом, Вітер приходив до Каменських за куліси, де обіймав та цілував.

Прихильники навіть чули, що Геннадій пестливо звертається до співачки й називає її "моя хороша". У якийсь момент пішли чутки, що пара заручилась. Але жодного офіційного підтвердження про цей роман не прозвучало. Цікаво, що Настя Каменських і Геннадій Вітер є кумами – у них є хрещеник Артем.


Настя Каменських та Геннадій Вітер / Фото з соцмереж

Олена Тополя та Вадим Лисиця

Співачка та саундпродюсер познайомилися, коли Олені було 16 років. З часом їхня спільна робота переросла у роман. Публіка дізналась про це лише у 2010 році, коли Alyosha повернулась до України після виступу на Євробаченні.

Пара розійшлась за обопільною згодою: в якийсь момент вони відчули, що щось іде не так. Першою розмову почала Олена, Вадим забрав речі та поїхав.

Я всю енергію флірту перенаправляв у творчість. Я розумів, що вона хоче, розумів, що я хочу, але, з іншого боку, у нас виходило цю енергію перенаправляти в музику. І ми за ці сім років написали приблизно 100 пісень, а записали й випустили приблизно 50,
– розповідав Лисиця про їхні стосунки.


Олена Тополя та Вадим Лисиця / Фото з соцмереж

TAYANNA і Філіп Коляденко

Виконавці не розповідали про те, що у них роман. Лиш 5 років тому співачка першою заговорила про їхні стосунки, хоч чутки про це ходили ще після Нацвідбору на Євробачення у 2018.

За словами TAYANNA, відносини з Філіпом не склалися через їхню різницю у віці – 8 років. Тому вона ініціювала розрив, хоч довго не могла відпустити Коляденка.

Коли ти розумієш, що людина молодша за тебе, і в неї попереду ціле життя для розвитку, для пошуку себе, для самовдосконалення… І коли ти розумієш, що ти обтяжуєш людину собою, сім’єю, дитиною, а вона до цього ще не готова, – пояснила такий вчинок TAYANNA.


TAYANNA і Філіп Коляденко / Скриншот з відео

Мішель Андраде та Nikita Lomakin

Співаків звело талант-шоу "Х-Фактор" у 2013 році. На цей момент Мішель було 17 років, Микиті – 15. Від приятельських їхні стосунки переросли у романтичні. Цей роман тривав близько 5 років та завершився через ревнощі Андраде. Ініціатором розриву став Ломакін.

"Ми визнали свої помилки й продовжуємо кохати... Просто вирішили не присвоювати собі життя одне одного... Тішуся, що разом ми знайшли досить мудрості, щоб забути все погане і зрозуміти, що означає кохати", – розповідав співак.


Мішель Андраде та Nikita Lomakin / Фото з соцмереж