Так, артист зізнався, чи було в нього невзаємне кохання. Крім того, він розповів, чи зраджували йому коли-небудь.

Не пропустіть Шестизначне число: старша донька Олі Полякової здивувала сумою, яку заробляє в місяць

Макс Барських висловився про кохання

Він зізнався, що ніколи не закохувався настільки, що було важко дихати без людини. Водночас співак зауважив, що в нього був досвід нерозділеного кохання.

Я можу постраждати два, три, чотири дні. Максимум тиждень. І потім, якщо я розумію, що ця стіна не пробивається, то мене розвертає на 180 градусів. Я розумію, якщо ні, то ні,
– розповів виконавець.

Раніше Макс часто закохувався, але зараз визнає, що йому важко знову відчути ці почуття. Він прагне побудувати ідеальні стосунки, хоча розуміє, що це важко зробити.

Я чекаю такого відчуття, коли ти любиш людину просто за те, що вона існує, незалежно від обставин,
– сказав Барських.

Коли йдеться про кохану людину, співак стверджує, що не зможе пробачити їй емоційної зради, адже тоді втрачається довіра та неможливо бути собою поруч із партнером.

"Я можу сказати, що я б напевно не пробачив, але можливо пробачив. Були певні моменти, в яких я пробачав, але все потім повторювалося. І коли я розумію, що все повторюється, і ти не зміниш людину, то треба йти далі",
– підсумував Макс.

Інтерв'ю з Максом Барських: дивіться відео онлайн

Особисте життя Макса Барських

  • Досі публічно було відомо лише про стосунки артиста зі співачкою Мішею Романовою, колишньою учасницею відомого гурту "ВІА Гра".
  • Цікаво, що їхні шляхи вперше перетнулися ще в шкільні роки, коли вони навчалися в художньому ліцеї. Після завершення навчання хлопець з дівчиною вирішили переїхати до Києва, де разом винаймали квартиру.
  • У 2018 році з'ясувалося, що Романова чекає дитину, але не від Макса. Попри це зіркам вдалося зберегти дружні стосунки, а Барських навіть взяв на себе роль хрещеного батька сина Міші, Мартіна.
  • Шанувальники також не втомлювалися обговорювати сексуальну орієнтацію артиста. Втім, він неодноразово уточнював в інтерв'ю, що йому подобаються саме жінки.