Після чуток про те, що Віталій Козловський вже начебто не воює, артист показався у звичній військовій формі. Він зізнався, що часто отримує повідомлення, чи все з ним гаразд.

Дивіться також За*бав, – Козловський різко відповів на закиди Кондратюка, що він вже не служить в ЗСУ

Віталій Козловський вийшов на зв'язок

Військовий та співак запевнив, що з ним усе гаразд. Він хотів би представити фанам нову пісню або кліп, але зараз це не на часі.

Приємно з'явитися перед вами, тому що дірект завалений повідомленнями. Зі мною все добре. На службі, як на службі. Мені б хотілося вийти до вас з гарною новиною, як мінімум якоюсь творчою, що виходить нова пісня або відео. Але на все свій час,
– поділився Віталій Козловський.

Артист звернувся до фанів за допомогою: він попросив долучитися до збору на генератор. Активні шанувальники вже його закрили.

Віталій Козловський вийшов на зв'язок: відео

Хто припускав, що Козловський вже не воює

Ігор Кондратюк розповів, що судові виплати від співака припинилися у жовтні 2023 року. Тому, на думку продюсера, Козловського могли позбавити офіційної зарплатні. "Рядовий Козловський щезнув", – писав Ігор Кондратюк.

Також у мережі запідозрили, що Віталій більше не перебуває на фронті після його фото з жінками. Козловський показався на прогулянці з менеджеркою та їхньою спільною подругою у цивільному вбранні.


Віталій Козловський з подругами / Скриншот з фейсбуку

Нагадаємо, що Віталій Козловський перевівся з Нацгвардії в іншу військову частину. Він розповідав, що тепер його служба проходить у Києві. Ймовірно, що зараз він у лавах ЗСУ, адже в артиста піксельна форма.