Річ у тім, що, за словами Віталія, з Кондратюком нереально домовитись. Це, на його думку, робить продюсера схожим до президента Росії. Крім того, артист здивував заявою про те, що Ігор Кондратюк нібито переховувався від військкомату.

Не пропустіть Віталій Козловський одружився: ніжне фото з таємничою коханою

Що Козловський думає про Кондратюка

Виконавець зізнався, що зневажає продюсера.

Цей козел – він усе зробив для того, щоб самому не воювати, бо переховувався до того, як йому виповнилося 60 років. І все зробив для того, щоб його діти не служили. Розумієте? І зараз воно, гнидне, сидить і патякає різну х*рню. А якби в нього з рідних хтось воював, то він би був більш емпатичною людиною,
– заявив співак.

Випуск "Сніданку з 1+1": дивіться відео онлайн

Чому Козловський має виплачувати кошти Кондратюку

  • Віталій та Ігор співпрацювали близько 10 років, випустивши чимало хітів, авторські права на які належать "Українській музичній видавничій групі" Кондратюка.
  • У 2012 році співак розірвав контракт з наставником, тому не мав права виконувати більшість своїх пісень. Втім, Віталій не зважав на заборону, що призвело до судового позову від продюсера.
  • Як наслідок, музиканта зобов'язали виплатити значну суму колишньому наставнику. Цей процес триває й досі.
  • Так, після мобілізації Віталія, військова частина відраховувала від його заробітної плати відсоток на погашення виконавчих проваджень. І на користь Кондратюка, і на штраф в держбюджет.
  • Втім, нещодавно продюсер заявив, що виплати від співака, які розпочалися у 2023 році, раптово припинилися у жовтні. Раніше Кондратюк також повідомляв, що Козловський винен йому близько 1,5 мільйона гривень.