Український співак Артем Пивоваров їздить Європою з туром. Днями він побував у Хорватії та виступив з концертом у Загребі. На заході відбулась щемлива подія.

До слова Була чітка позиція, – Артем Пивоваров розповів про маму, яка жила у Вовчанську

Юна українка Паола звернулась до команди артиста, щоб допомогти військовим. Просто під час концерту вона наважилась обрізати довге волосся. Так дівчинка проявила бажання підтримати захисників і бути для них корисною.

Твоя ідея полягала в тому, що ти маєш неймовірно довге волосся та ти хочеш з ним сьогодні попрощатися, правильно? Знаю, як ти хвилюєшся, знаю, як ти не хочеш цього робити, але це твоє бажання бути корисною та допомогти нашим козакам і козачкам, які боронять нашу країну,
– висловився Артем Пивоваров.

Співак наголосив, що Паола є прикладом свідомості молодого покоління українців. Поки на сцені їй обрізали волосся, Пивоваров виконував одну зі своїх пісень.

Українка пожертвувала волоссям на допомогу ЗСУ: відео

Відомо, що сім'я Паоли пережила російську окупацію. Їм вдалося виїхати звідти й переїхати до Хорватії.

Як діти допомагають ЗСУ

  • 12-річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час ракетного удару по вокзалу у Краматорську, зібрала кошти на протезування для захисника Олександра Рясного. Вона взяла участь у Бостонському марафоні задля благодійної місії.
  • 8-річна Уляна з Луцька продає півонії за донати. Вона збирає гроші на квадрокоптер "Мавік" для свого батька, який захищає державу у 5-й окремій штурмовій бригаді.
  • 16-річний Радомир Тютюнник з Харкова самостійно виготовляв безпілотники. Він друкував певні деталі на 3D-принтері. У жовтні 2023 хлопчик виготовив понад 50 апаратів.