Дружина президента опублікувала допис, в якому розповіла про терористичний удар російської армію. Вона показала кадри наслідків обстрілу Одеси.

Зверніть увагу Влаштовують геноцид, – зірковий бомонд з болем реагує на російський удар по Одесі

Олена Зеленська відреагувала на удар по Одесі

Перша леді повідомила, що серед загиблих внаслідок російського удару – рятувальник. Олена Зеленська підкреслила, що саме на таких сміливих людях тримається країна.

Наші думки сьогодні з Одесою. З усіма близькими загиблих і поранених унаслідок теракту РФ. На жаль, їх десятки. Також є загиблі, серед них – рятувальник. Схиляємо голови перед тими, хто виконував свій обов'язок. На таких сміливих і сильних людях тримається Україна,
– наголосила перша леді України.

Важливе щодо удару по Одесі

  • Вдень 15 березня в Одесі пролунав сигнал повітряної тривоги, а разом з ним і перший вибух. Російські військові атакували місто балістичними ракетами з території Криму.
  • Одразу стало відомо про перших загиблих: унаслідок удару загинув фельдшер та співробітник ДСНС, які прибули надавати допомогу постраждалим після вибухів.
  • Пропагандисти заявлять про удар по скупченню "іноземних найманців", але насправді на кадрах видно поранених цивільних. Їхній порятунок триває, на місці працюють відповідні служби.
  • Станом на 16:20 кількість загиблих зросла до 16 людей. Ще 55 осіб поранено, 10 з них перебувають у важкому стані. Серед них – рятувальники.