Ексучасник романтичного шоу "Холостячка" вважає, що Ксенія Мішина стала успішною і вдала розвинула свою кар'єру. Однак він не розділяє її поведінку та ставлення до людей і стосунків з чоловіками.

До слова Мені дивно, – Рибак розсекретив, як переможець "Холостячки" Еллерт виїхав з України

Що Андрій Рибак розповів про Мішину

Гуморист розповів, що Ксенія Мішина може входити у певний фанатизм через бажання комусь щось довести. На думку Рибака, це сталось через стосунки з колишнім чоловіком, від якого акторка народила сина. Але Рибак не засуджує це, бо поважає такий вибір Ксенії.

Дуже складна. Неймовірно складна. Напевно, їй пасує фраза "не для всіх", її можна трактувати, як "так, я не для всіх, я така", а можна й по-іншому… Скажімо так, не в найкращому сенсі. Я не розділяю такий підхід до відносин з людьми взагалі, який пропагує Мішина,
– розповів Рибак.

Чи є дружба між акторкою і дружиною Рибака

Якщо з Рибаком у Ксенії Мішиної дружба суто з робочої сторони, то з його дружиною – це справжня жіноча дружба. Шоумен розповів, що акторка бачиться з його дружиною – вони зустрічалися днями. На думку Андрія, Ксенії легше дружити з дівчатами, аніж з чоловіками.

"Вони такі подружки, що аж самому страшно", – сказав гуморист.

Що було між Ксенею і Андрієм на шоу "Холостячка"

  • Андрій посварився з Ксенією в соцмережі, тому прийшов на проєкт, щоб попросити вибачення і завоювати її серце. Шоумену було складно розпізнати свої справжні почуття.
  • Якийсь час він був впевнений, що закоханий в холостячку, проте з часом зрозумів, що перебільшував свої емоції.
  • В одному з випусків реаліті розгорівся скандал з ексучасником. Ксенія дізналась, що чоловік мав стосунки з дівчиною Аліною, бувши вже у проєкті.
  • У восьмому випуску шоу Андрій розповів Мішиній, що хоче зустрітись з колишньою після шоу. Після цього актриса вигнала коміка з проєкту.
  • Рибак зазначив: він шкодує, що не покинув шоу після першої розмови з холостячкою про Аліну.