Співачка зізналася, що ця прикраса має для неї дуже велике значення, втім вона хоче, аби перстень приніс користь українцям. Тоня додала, що мати б розділила її бажання.

Не пропустіть Ексчоловіка Віри Брежнєвої оголосили в розшук: у чому його підозрюють

Тоня Матвієнко виставила на аукціон каблучку покійної матері

Виконавиця долучилася до благодійної ініціативи, яку організувала телеведуча проєкту "Ближче до зірок" Наталі Солонік, щоб підтримати збір коштів на FPV-дрони.

"Наша ціль – 500 тисяч гривень", – підкреслила знаменитість.

Ці безпілотники призначені для допомоги Микиті Козачинському та військовій частині А 7406, яка зараз виконує важкі бойові завдання на півдні країни.

Так, кожен, хто долучиться до збору, матиме унікальну можливість отримати автентичну реліквію з особистої колекції Ніни Матвієнко. Важливо, що для того, щоб взяти участь у розіграші, необхідно перерахувати мінімум 100 гривень на придбання FPV-дронів. Водночас що більше донат, то більше шансів виграти ексклюзивну прикрасу.

Ця каблучка для мене дуже дорога. Я сподіваюся, що воно принесе користь захисникам і захисницям. Я буду дуже рада цьому, і я знаю, що мама – також. Мама була б щасливою, якби ця каблучка принесло Україні користь,
– наголосила артистка.

Ніна Матвієнко померла

  • Народна артистка України відійшла у вічність 8 жовтня, всього за два дні до свого 76-річчя.
  • Останні слова знаменитості стосувалися різних роздумів. Зокрема, вона говорила, що любила життя, але не встигла нажитися. Тож, наголосила на важливості проходження регулярних медичних обстежень. У своєму прощальному слові співачка також закликала людей об'єднатися в молитві за добробут України.
  • Відомо, що Ніна Митрофанівна майже чотири роки хворіла на онкологію, але дізналася про це лише на початку серпня 2023 року незадовго до своєї смерті.
  • Виконавицю провели в останню путь 11 жовтня у Свято-Феодосіївському монастирі в Києві, а поховали її на Звіринецькому кладовищі.