Нещодавно артистка публікувала у своєму інстаграмі сюрприз від чоловіка. На подвір'ї у снігу була ваза, а в ній – букет помаранчевих троянд.

Актуально Вона боялася померти, – Тоня Матвієнко вперше назвала причину смерті Ніни Митрофанівни

Тоня Матвієнко поцілувалась з Павлом Зібровим

Знаменитості зняли спільний ролик на рожевому тлі й поширили його в інстаграм. На відео видно, що Тоня та Павло цілують одне одного: спочатку у щоки, а потім і в губи. Після цього Матвієнко почала сміятися. Водночас Зібров тримав співачку за руки.

На ролику також звучить композиція Народного артиста України – "Вуса – бренд".

Обожнюю,
– підписав відео у своєму інстаграмі Зібров.

Користувачі вже оцінили такий милий ролик знаменитостей. Вони припустили, що ймовірно, Зібров і Матвієнко готують спільну пісню.

  • "Класні такі".
  • "Дуже круто".
  • "Я так відчуваю що скоро буде дует".
  • "Павло Миколайович, ваші вуса – то давно бренд, не уявляю вас без них. Гарне відео".

Що раніше говорила Тоня Матвієнко

  • Після смерті мами Ніни Митрофанівни, артистка деякий час не з'являлася на сцені. Втім, тепер вона почала відновлювати свої гастролі. Тоня розповіла, що відчуває зв'язок з матір'ю навіть після її смерті. Все через те, що в одному з міст виконавиця побачила ідентичну сукню до тої, що була в її матері. Вона без вагань придбала її.
  • Тоня розповідала, що одразу після смерті мами, відчувала шок і стрес. Вона майже три тижні не могла спати. До того ж її супроводжувало відчуття присутності матері. Співачка зовсім не мала апетиту, вживала снодійні та втратила половину волосся. Зараз Тоня знаходить розраду у підтримці близьких.