Дехто навіть говорив, що хоче вбити родину інфлюенсерів. Через це Гонковський звертався до поліції, але ті не змогли ніяк допомогти подружжю, тож пара вирішила, що потрібно самостійно убезпечити дітей. Переїзд, на їхню думку, правильне рішення.

До теми Кілька бізнесів та мільйонна аудиторія: що відомо про блогерку Таню Пренткович та її обранця

Як Тетяна Пренткович прокоментувала переїзд

Блогерка поспілкувалася з журналісткою та заявила, що не бажає розголошувати детальну інформацію через побоювання за безпеку своєї родини. Водночас зауважила, що ніхто не говорив, що її родина зараз проживає за кордоном.

Вони хочуть нас вбити. Кажуть, щоб ми розбились на літаку. Я вам зараз маю сказати в якій ми країні чи якому місті України? До речі, ми не говорили нічого про за кордон,
– сказала інфлюенсерка.

Важливо зауважити, що прикордонна служба повідомила ЗМІ, що Андрій Гонковський на BMW перетинав українсько-польський кордон 8 січня 2024 року о 10:17 в пункті пропуску "Краківець". Зазначається, що з того часу він в Україну не повертався.

Сюжет ТСН про Пренткович та її чоловіка: дивіться відео онлайн

Що відомо про скандальний відпочинок родини блогерів на Мальдівах

  • У січні Андрій Гонковський поїхав за кордон як волонтер для проведення благодійного заходу в Польщі. Втім, подію перенесли. Чоловік скористався цим і полетів на острів, де відпочивала його дружина з дітьми.
  • Пара не повідомила про таку подорож своїх підписників, проте фото Гонковського з коханою та синами потрапило в інтернет. Це викликало бурхливу реакцію користувачів, навіть військові коментували такий інцидент.
  • Після хвилі обурення блогер попросив вибачення за свій вчинок. Тетяна спершу негативно відреагувала на хейт від шанувальників, але зрештою теж перепросила.