Ще минулого року Брежнєва й TAYANNA переспівали відому пісню про вишиванку. Авторство належить двом українським митцям – поету Миколі Сому та композитору Оскару Сандлеру. Виконавиці зробили сучасне аранжування цієї композиції.

Інтригує Зустрічався з Лорак і жив у Росії: TAYANNA розсекретила, де зараз її ексчоловік

TAYANNA відреагувала на хейт за пісню "Вишиванка" з Брежнєвою

Тетяна Решетняк (справжнє ім'я співачки) поділилась, звідки з'явилась ідея дуету з Вірою Брежнєвою. Виконавиця зізналась, що це була саме її ідея.

Є люди, які багато говорять, і є люди, які багато роблять. Моя ідея була заспівати разом. Я написала їй і кажу: "Я придумала проєкт, хочу українські пісні співати". А вона каже: "Класно! Давай!". І вона обрала цю пісню "Вишиванка,
– сказала вона.

TAYANNA також розповіла, що думає про критику у свій бік за несподіваний дует з Вірою. Вона сказала, що це ніяк на неї не вплинуло, бо вона завжди прислухається до свого серця.

Від хейту ніхто не застрахований. Слухати серце – ось моя позиція. Людина, яка пише негативний коментар, – це просто нещасна людина, і все. Тому що коли людина щаслива, вона не буде бажати комусь поганого. Її фокус уваги й акценти будуть на іншому, а не на негативі,
– зізналась артистка.

Інтерв'ю TAYANNA: дивіться відео онлайн

Що раніше казала TAYANNA

  • До цього співачка розповідала, що дует з Вірою був покликом душі, внутрішнього "я". Їй хотілося більше розкрити себе та випустити на волю емоції. Також TAYANNA сказала, що товаришує з Вірою та вважає її "гарною та мудрою жінкою".
  • У листопаді TAYANNA записала спільний трек з відомим гуртом БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Ініціатором також стала саме Решетняк. Пісню артистка написала ще у 2021 році, але через постійну зайнятість зірок, її довелося відкласти. За словами TAYANNA, це "внутрішня сповідь про почуття прив'язаності двох закоханих".