Мирослав Куєк жив в Україні, а його донька Ані Лорак зрадила Батьківщину та підтримала путінський режим. Наразі вона очікує на отримання громадянства країни-агресорки, а її батько останні роки життя провів у місті Кіцмань Чернівецької області.

До теми Помер Мирослав Куєк – батько зрадниці Ані Лорак

Як Ані Лорак відреагувала на смерть батька

Скандальна артистка підтвердила смерть батька, присвятивши йому інстаграм-допис російською мовою. Лорак поширила чорно-біле фото, на якому зовсім юною зображена разом з Мирославом Івановичем.

Прощавай, тату. Ти завжди в моєму серці,
– написала зрадниця під фото.

Ані Лорак тато
Ані Лорак з татом / Фото з інстаграму зрадниці

Лорак не зазначила, що її тато залишався в Україні, так само як і мільйони його земляків, потерпав від повномасштабної війни, яку розпочала Росія. А його донька в той час насолоджувалася життям, заробляла криваві рублі, якими фінансувала бомбардування мирних українських міст.

У коментарях під цим дописом дехто з підписників Лорак зазначає, що її батько не витримав зрадницької позиції доньки, адже сам завжди займав свідому позицію. Ба більше, раніше чоловік радів, що донька "не продалася москалям". Та, як виявилося, зарано радів.

Стосунки Ані Лорак з батьком: головне

  • Мирослав Куєк розлучився з Жанною Ліньковою ще до народження доньки Кароліни.
  • Згодом майбутню артистку мама віддала у дитячий будинок, оскільки сама не могла забезпечувати доньку.
  • Мирослав Іванович відвідував доньку, однак вона не хотіла переїжджати в його сім'ю.
  • Невідомо, якими були їхні стосунки останніми роками. Відомо лише, що Мирослав під час повномасштабної війни залишався в Україні, а його донька обрала зрадницьку позицію, замовчує терор і готується офіційно стати громадянкою Росії.
  • "Пташка, яка дарує музику без кордонів" вкотре підтвердила, що вона зрадниця. Лорак байдуже на тисячі вбитих українців, їй байдуже на земляків, яких щодня тероризує російська армія. Ба більше, їй байдуже на рідних, які залишилися в Україні.