Блогерка-мільйонниця Олена Мандзюк підтримала жінок, які вирішують самі чи разом з дітьми поїхати на відпочинок. Тим паче, що вона й сама останні кілька днів провела з сином і донькою на Занзібарі.

Дивіться також Всі інколи робимо помилки, – обранець Пренткович відповів на хейт через відпочинок на Мальдівах

Олена Мандзюк одна з небагатьох прокоментувала скандал

Водночас Олена Мандзюк виступила проти поїздок чоловіків за кордон. Але зауважила, що зверталася до Андрія і той дав їй чітку відповідь.

Я різко засуджую виїзд чоловіків за кордон з метою відпочинку на Мальдівах чи будь-де, якщо це не передбачено законом,
– написала блогерка.

Коли у мережі з'явилося листування Тані Пренткович з підписницею, Олена обурилась ще більше. Вона не розуміє, як військові можуть захищати людей, які дозволяють собі поїздки на Мальдіви, виправдовуючись автом для ЗСУ.

"Я шокована відповідями Пренткович. Виявляється, ми всі просто їм заздрим, що у них є можливість літати на Мальдіви і куплене авто на ЗСУ дозволяє перетинати кордон. Батько моїх дітей після важкого поранення повинен зараз реабілітуватись і знову йти захищати таких, як вона?" – зауважила Мандзюк.


Олена Мандзюк про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

Чому інші блогери мовчать

Інфлюенсерів в Україні достатньо, але мало хто висловився про скандал довкола Тані Пренткович та її бойфренда. Олена Мандзюк пояснила, в чому причина.

Бо точно такі самі. І прикриваючись купленою автівкою їздять отримувати чоловічу засмагу. Бо у блогерських чатах домовляються мовчати і вступитись за Тетяну і її відпочивальника. Зате нити про податки чи корупцію найперші,
– вважає блогерка.


Олена Мандзюк про скандал / Фото з інстаграм-сторіз

Олена Мандзюк додала, що не хотіла б, аби ситуація пройшла непоміченою суспільством. Адже несправедливо, що одні чоловіки можуть рік чекати на відпустку, щоб побачити дітей. Інші ж вважають, що за машину можуть їхати, куди хочеться.

"Покажіть мені того, хто Андрію дав дозвіл на виїзд, в якому було написано об'єм допомоги, які він привезе. Хочу бачити, скільки коштує "законно" перетнути кордон чоловіку призовного віку. Всі мовчать, бо один одному подібні. Видаляють коментарі та закривають їх, не відповідають, блокують читачів. Але хіба не вони на початку війни створили сайт "зрадники України" і забули туди внести себе?" – зауважила інфлюенсерка й тренерка, натякаючи на Петра Заставного, творця сайту They love war.


Олена Мандзюк про скандал / Фото з інстаграм-сторіз