Така позиція психотерапевта на третьому році великої війни обурила користувачів. Люди переконані, що Спартак перейшов на російську, щоб більше заробити.

Не пропустіть Хтось має це робити, – Анастасія Приходько раптово стала на захист російськомовних

Що відомо про нове шоу, де Спартак Суббота взяв участь

У відео Тетяна Мажаровська та скандальний психотерапевт аналізують історичні події та постаті за допомогою природничо-наукового підходу. Так, на російськомовному каналі "Самое Время" за 12 днів вийшло вже три ролики. У цих епізодах основна увага зосереджена на дослідженні культурних норм, що стосуються сексу, процесу народження та виховання дітей, а також суспільних тенденцій, що зумовлюють високий рівень шлюбів і розлучень.

Канал Самое время на ютубі
Канал "Самое время" на ютубі / Скриншот

Ведуча шоу Тетяна Мажаровська, відома як авторка "Повітряних арт-лекцій", творець "Бюро незабутніх вояжів "Kiev charmant" та лекційного простору "Нехороша квартира", тоді як Субота описується як когнітивно-поведінковий терапевт, схемотерапевт та кандидат психологічних наук.

Зауважимо, що російськомовний контент не дуже сподобався українській аудиторії.

  • "Цікаво дивитися як пан Суббота опускається все нижче і нижче, і від тодішньої слави залишилося 3к переглядів і 100 вподобайок";
  • "Руснявою? У 2024 році? Серйозно? Фу, бридко";
  • "Не сподобалось, що Спартак розмовляє російською мовою";
  • "Після "Подкаст-терапії" інші формати не вистрілили так, як того хотілося б пану Спартаку, але повертатися до російської задля ширшої аудиторії та переглядів, то взагалі ганьба. Проте гроші, мабуть, не пахнуть";
  • "Спартак, не вертайся на сторону зла. Будь ласка, ми всі чекаємо на контент українською мовою".

Коментарі під відео на ютуб-каналі "Самое время" / Скриншоти

Що відомо про Спартака Субботу

  • Популярність чоловік здобув під час повномасштабного вторгнення, коли запустив "Подкас-терапію" з Женею Яновичем. У шоу співведучі обговорювали різноманітні психологічні теми, давали поради глядачам і навіть проводили офлайн-лекції.
  • Водночас одного дня розслідування психотерапевта Іллі Полуденного та видання "Свідомі" про Спартака змінило все. Тоді з'ясувалося, що Суботта підробив документи, в тому числі свій диплом психолога.
  • До того ж розслідування виявило, що Спартак втратив членство в УАКПТ через грубі порушення етики, зокрема, за вступ у сексуальні стосунки з клієнтами.
  • Що цікаво, з відео стало відомо, що до 2014 року Спартак насправді був Олександром.
  • Після цього масштабного розслідування "Подкаст-терапія" з Женею Яновичем закрилася. Водночас Суббота продовжує вести свій ютуб-канал, проте такої популярності, як раніше, вже немає.