Кинув ЗСУ на мільйони гривень: Морозюк виходить заміж за сина скандального бізнесмена Гринкевича
Нещодавно українські правоохоронні органи затримали Ігоря Гринкевича, відомого львівського підприємця, який є одним із головних постачальників для Міністерства оборони. Згодом у соцмережах поширилася інформація про те, що він – майбутній свекор знаменитої української художниці Соні Морозюк. Через це в мережі виник гучний скандал.
За що затримали Гринкевича, що відомо про його сина та чому полився хейт на адресу Морозюк – читайте в матеріалі 24 Каналу.
Важливо Десятки ракет і постраждалих: як зірки пережили черговий обстріл Києва
Соня Морозюк виходить заміж за скандального Гринкевича
У зв'язку з затриманням бізнесмена Ігоря Гринкевича ведучий телемарафону "Єдині новини" Євген Плінський у своїх соцмережах вирішив "розібрати" його родину на молекули. Так, виявилося, що одна з фірм Гринкевича, яка фігурувала у скандалах із закупівлею військового одягу, насправді зареєстрована на його сина Романа. Плінський стверджує, що кошти, отримані нечесним шляхом, хлопець вкладав у свою дівчину. Зокрема, у столиці нещодавно відбулася виставка Соні Морозюк "Мазня", на промо якої пішли мільйони гривень.
Відео Соні Морозюк про виставку: дивіться онлайн
Соня – наречена нашого "героя" Роми Гринкевича, для якого "Мазня" стала головним інвестиційним проєктом. Зароблені на корупційних підрядах Міноборони гроші Рома тупо вкладав в Соню. Мільйони оборонних гривень вкладались в молоду дівчину, її творчість та успіх. Замість дронів для ЗСУ – купувались годинники, замість тепловізорів – прикраси Cartier, замість пікапів – нові тачки для нареченої,
– написав телеведучий.
Крім того, у жовтні Соня Морозюк відпочивала у Венеції, де їй освідчився коханий. Як розповів Плінський, за кордон Роман виїхав як волонтер. Свого хлопця художниця тоді називала "Містер Ікс".
Соні Морозюк зробили пропозицію / Фото з інстаграму художниці
Зазначимо, зараз Соня закрила всі свої соцмережі й ніяк не коментує скандал в мережі.
Соня Морозюк закрила свій акаунт в інстаграмі / Скриншот сторінки художниці
Хто така Соня Морозюк і що вона говорила про свій успіх
Соня Морозюк – художниця родом із Харкова. Її картини є в Монатіка, Віталія Кіма й навіть у Володимира Зеленського. Цікаво, що вона не лише отримала визнання серед впливових людей, але й залишила свій слід на вулицях Києва патріотичним муралом із написом: "Що крутіше, ніж сім'я в 44 мільйони". До того ж у 2022 році картини Соні прикрашали рекламні щити вздовж трас по всій Україні. Ба більше, Морозюк співпрацювала з "ПриватБанком", "Укрзалізницею", "Укрпоштою" та іншими українськими бізнесами.
Дівчина стверджує, що досягнула цього важкою працею: "10% – це талант. 10% – це вдача, а інші 80% ти просто працюєш. Ї*ашеш з ранку до ночі. І все. В тебе не може тоді не вийти".
Водночас Соня говорила, що часто хейтери переконані, що це тато їй купує всі колаборації: "Ви уявіть які статки повинні бути у мого батька, щоб він купував мені колаборації з "Укрзалізницею", з "Укрпоштою", з "ПриватБанком". Зі всіма. Ну я б тоді взагалі не працювала, якби в мене був такий заможний тато".
Зазначимо, тато художниці є відомим дизайнером інтер'єру в Харкові.Я жартувала про те, що вже чекаю, коли мені припишуть багатого коханця. Ну от чому саме батько? Ну я нібито симпатична дівчина. Чому до батька причепились? Я не знаю,
– поділилася мисткиня.
Соня також розповідала, як потрапляла на рекламу в ТРЦ Gulliver у Києві. За словами художниці, бренди самі просять її про колаборацію й розміщують промо цього продукту на фасаді столичного торгового центру.
"Я за це не плачу гроші, хоча ну це рекламна площина. Мені здається, що це найдорожча рекламна площина в Україні. Ці екрани", – підкреслила Соня.
Морозюк запевняє, що за своє просування нікому не платила грошей.
Інтерв'ю з Сонею Морозюк: дивіться відео онлайн
За що затримали майбутнього тестя Морозюк
- Цьогоріч бізнесмен уклав 23 контракти з Міністерством оборони на суму 1,54 мільярда гривень і став постачальником літнього одягу та білизни для військових.
- Втім, будівельні компанії бізнесмена не займаються виробництвом одягу. Натомість Гринкевич перекуповував одяг та білизну у Туреччини лише за 40% коштів, отриманих від Міноборони, а приблизно 60% привласнив собі.
- Водночас якість поставленого одягу та білизни не відповідала необхідним стандартам.
- Крім того, компанії отримали кошти фактично не поставивши обіцяний одяг. Вони використовували підроблені акти приймання-передачі, де мали можливість доставити одяг пізніше.
- Таким чином, жодна з компаній Гринкевича не виконала свої договірні зобов'язання у встановлені терміни. Літній одяг для українських бійців доставили лише у вересні-жовтні. До того ж й досі залишаються невиконані контракти.
- 29 грудня Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало львівського бізнесмена, як зазначають журналісти ним був саме Ігор Гринкевич, у спробі дати хабар одному із керівників Головного слідчого управління Бюро у розмірі 500 тисяч доларів. Він нібито призначався для того, щоб повернути майно, вилучене з підконтрольних Гринкевичу компаній.