Дівчина поділилась, що займається волонтерською роботою. Вона передбачає допомогу дітям, які постраждали від війни, розпочатою Росією.

Не пропустіть Від Росії було дві конкурсантки: українка Єлізарова шокувала подробицями про "Місіс Світу-2023"

Українка презентувала ролик для "Міс Світу 2023"

У своєму ролику Софія нагадала людям по всьому світу, що в Україні все ще продовжується жахлива війна, яку почала країна-агресорка. Вона зазначила про масштабні руйнування населених пунктів, спричинені Росією.

Тисячі людей втратили домівки через ракетні удари. Вулиці, села й цілі міста лежать в руїнах, природа спустошена. Біль торкнувся кожного з нас. Я вже займалася благодійністю, але війна змусила мене зрозуміти, що я можу зробити більше. Мене надихнули українські волонтери,
– сказала вона.

Шамія захоплюється малюванням, тож вирішила використати свої вміння для допомоги іншим. Дівчина проводить заняття з арттерапії для дітей та їх мам. Софія офіційно стала волонтером, аби мати змогу працювати із людьми.

Як художниця, я зрозуміла цілющу силу мистецтва. Ось чому я почала арттерапію з дітьми – щоб зрозуміти їхні емоції. Я організувала благодійний аукціон і кошти від продажу картин спрямувала на реабілітацію дітей, у яких відібрали дитинство,
– розповіла Софія.

Володарка титулу "Міс Україна-2023" організовує благодійні заходи для дітей та вважає це своєю місією. Софія вважає, що її перемога у "Міс Світу 2023" допоможе об'єднати світ.

В Охматдиті я мала неймовірну нагоду зустрітися з Мариною, яка мужньо пережила втрату ноги й зараз користується протезом. Я була неймовірно щаслива, побачивши іскру в її очах. Помітивши це, я зрозуміла, яка моя головна місія – запалити й плекати світло в дитячих серцях. Це те, до чого я прагну,
– додала Софія.

Що відомо про Софію Шамію

  • Дівчині – 19 років та вона навчається на економічному факультеті у Києво-Могилянській академії. Софія добре володіє англійською мовою та протягом 7 років займалась танцями.
  • Минулого року Софія влаштувала благодійний аукціон, де продала 2 свої картини – "Очі печалі" та "Втрачене дитинство". Перше полотно придбали за 2218 доларів, які Софія передала на потреби лікарень.
  • У своєму інстаграмі Шамія поширює світлини з власних фотосесій, поїздок за кордон, а ще кадрами з буднів. Софія також займається спортом.