Зокрема, українка шокувала інформацією про те, що від Росії була аж дві учасниці. Крім того, Олена поділилася, який момент вирізняв її серед інших конкурсанток.

Не пропустіть Чарльз III з Каміллою відвідав церкву у Сандрінгемі на тлі новин про рак

Олена Єлізарова поділилася подробицями про участь в "Місіс Світу-2023"

Українка здивувала зізнанням, що з Росії на конкурсі краси було дві конкурсантки. Одна "Місіс Росія" і друга "Місіс Урал". Водночас Олена поділилася, що тримала дистанцію з цими учасницями.

При першій зустрічі вони обидві привіталися, я привіталася з усіма учасницями, але їм дала зрозуміти, що ми тримаємося осторонь одна одної. Вони це зрозуміли й поводилися тактовно. Я трималася як леді,
– підкреслила Єлізарова.

Конкурсантка до того ж виокремила цікаву перевагу, яка вирізняла її з-поміж інших, – знання англійської мови. Водночас, за словами Олени, росіянки покладалися на перекладачок.

"Моїм великим плюсом було те, що я добре володію англійською, багато дівчат були з перекладачами. Зокрема й дівчата із країни-агресора. Я впевнена, що цей показник – знання англійської – дуже впливає на рішення суддів у міжнародних конкурсах. Ми – Україна – були на висоті", – наголосила Єлізарова.

"Місіс Світу-2023"

  • Конкурс краси пройшов в січні 2024 року в Лас-Вегасі (США).
  • Серед представниць з понад 35 різних країн світу перемогу в здобула Джулія Карон з Німеччини.

  • Олена Єлізарова розповідала, що перші три дні напередодні "Місіс Світу-2023" учасники були занурені у вир підготовки, включаючи репетиції, фотосесії та спільні вечері. На четвертий день конкурсантки давали інтерв'ю, а також мали можливість продемонструвати свої подарунки для фонду засновників. Нарешті, п'ятий день ознаменувався Preliminary Pageants – попередній конкурс.