Таблоїди зробили сміливі заяви, де повідомляється, що Софі Грегуар нібито закрутила роман з відомим дитячим хірургом з Оттави доктором Маркосом Беттоллі. За даними ЗМІ, ці стосунки розпочалися ще до офіційного розлучення подружжя Трюдо.

Не пропустіть Королева Камілла вперше розповіла про самопочуття Чарльза ІІІ, у якого діагностували рак

Колишня дружина Джастіна Трюдо вступила у нові стосунки

Імовірний роман Софі з Маркосом Беттоллі привернув увагу громадськості після того, як його колишня дружина Ана Ремонда подала на розлучення. У її заяві, зробленій 26 квітня 2023 року, зазначено, що Маркос "знову став партнером відомої людини, яка привертає значну увагу засобів масової інформації та представляє серйозні міркування безпеки". Хоча в судових документах прямо не вказано ім'я цієї особи, видання The National Post підтвердило, що це 48-річна Софі Трюдо.

Крім того, у своїй заяві про розлучення Ана Ремонда підкреслила, що нові стосунки її колишнього чоловіка дещо негативно вплинули на безпеку їхніх двох дітей. Внаслідок цього, вона звернулася до суду з проханням видати наказ про забезпечення конфіденційності та їхнього захисту.

У заяві про розлучення зазначено начебто Ремонда вважала, що між сторонами була досягнута згода, яка гарантувала, що діти не будуть контактувати з новою дівчиною Беттоллі, себто Софі Трюдо. Втім, Маркос не поважав це, що спричинило в дітей дискомфорт.

Стосунки Софі Грегуар та Джастіна Трюдо

  • Пара одружилася у травні 2005 року в Монреалі.
  • Подружжя має трьох дітей: Ксав'є, 15 років, Елла-Грейс, 14 років, та Адрієнн, дев'ять років.

Джастін Трюдо з дружиною та дітьми
Джастін Трюдо з дружиною та дітьми / Фото з інстаграму Софі Грегуар

  • Водночас у серпні 2023 прем'єр-міністр Канади оголосив, що він розлучається з дружиною.
  • Хоча причини їхнього розлучення не розголошуються, подружжя визнало, що це сталося після "змістовних і непростих розмов".
  • Відомо, що після розірвання шлюбу діти залишилися жити з батьком в котеджі Рідо, а Софі переїхала в Оттаву.