Як вважає Сергій, думки про фронт приходять до кожної людини під впливом емоцій. Такими міркуваннями точно керує не розум, тому покладатися на них не варто.

До слова Кар'єра репера, дует з Каменських і втеча від війни: як змінився Потап за роки кар'єри

Чи готовий зараз Середа мобілізуватися

За словами коміка, після початку вторгнення він відправив дружину, артистку MamaRika з сином за кордон, а водночас сам планував піти добровольцем на фронт. Однак, чоловік в останній момент передумав.

Чи ми от зараз тут сидимо і чи ми не боїмося? Та ми 100 відсотків боїмося. І це в першу чергу. В мене є цей страх. Я не збираюсь нікого тут обманювати. Буду я там корисний чи не буду, це вже десяте запитання. Чи маю я права туди йти, чи не маю? Чи кращий я за когось, хто там? Звісно ні,
– чесно відповів Середа.

До того ж Сергій вважає, що має максимально допомагати своїй країні, бо це єдине, що він може зараз. Водночас комік не збирається говорити про "свою більшу користь всередині країни аніж на передовій".

Інтерв'ю Сергія Середи : дивіться відео онлайн

Ба більше, телеведучий визнає, що людина, в якої зараз на фронті воює чоловік, брат чи син, відчуває несправедливість до тих, хто виправдовується своєю допомогою в тилу.

Людина, в якої знаходиться чоловік, брат чи син там, ці твої фрази їй до… Людина відчуває несправедливість в першу чергу. Ті, хто там, це справжній цвіт нації. Це справжні герої. І це ті люди, якими ми маємо всі дійсно пишатися. Вони на відміну від нас змогли. Вони пішли,
– зазначив комік.

Хто з українських зірок пішов добровільно на фронт

  • Український співак Олександр Положинський ще напередодні повномасштабного вторгнення підписав контракт на службу в резерві Збройних сил. 24 лютого 2022 року він став солдатом 47-ї окремої бригади, де виконував роль стрільця. У листопаді 2023 року Положинський перейшов до нового підрозділу Збройних сил України.
  • Актор Максим Девізоров вступив до лав ЗСУ після загибелі актора Паші Лі, з яким він часто перетинався на знімальному майданчику. Він поповнив лави 103 бригади сил ТрО ЗСУ, де обіймає посаду водія.
  • Співак Віталій Козловський у 2023 році приєднався до наступальної бригади "Рубіж". Зараз він у складі Національного президентського оркестру Міністерства оборони України, де служить рядовим солдатом.