За словами Сергія, до нього добре поставилися під час проходження ВЛК. Утім, ведучий припустив, що на це могла вплинути його медійність.

Цікаво Ваша повільність коштує не годин, а життів, – Притула звернувся до українців за кордоном

Сергій Притула розповів, як проходив ВЛК

У мене сьогодні був прекрасний день, я проходив ВЛК. Ще не все, ще завтра повинен. Головне, що я сьогодні переконався, що багато негативу про поведінку ТЦК, коли ми говоримо про мобілізацію. Але сьогодні я був у ТЦК і на ВЛК. Звичайно, можливо, медійна моя пика впливає на якесь ставлення,
– сказав він.

Ведучий також висловив свої побоювання з приводу нового закону про мобілізацію. На думку ведучого, він може спричинити суспільне обурення.

У мене є особистий страх про цей закон про мобілізацію, який зараз обговорюється. Його ніхто не озвучував. Народ дуже сильно нервує через цифру в 500 тисяч людей. У нас зараз на тлі цього законопроєкту відбуватиметься великий всеукраїнський срач,
– припустив чоловік.

Сергій вважає, що влада може перенести відповідальність за ухвалення цього закону – на армію. Власне, цим може скористатися опозиція.

Зараз крізь призму цього законопроєкту про мобілізацію ми будемо спостерігати, як влада буде "відпасовувати" відповідальність за ухвалення непопулярних рішень на армію. А армія на владу нічого не буде "відпасовувати", тому що субординація не дозволяє. Опозиція буде атакувати владу, заробляючи собі рейтинг, бо критикувати непопулярні рішення завжди легко,
– припустив волонтер.

Розмова Сергія Притули та Антона Тимошенка: дивіться відео онлайн

Що раніше казав Притула про мобілізацію

На думку волонтера, аби громадяни йшли захищати країну від російських загарбників, треба створити середовище, в якому служба в армії не сприйматиметься як покарання. Тож, за його словами, до людей потрібно ставитись відповідно, а "не пакувати серед вулиці в бус і на наступний день відправляти в учєбку".

Притула зазначив, що людям, яких мобілізовують, перед тим, як відправитись на військові навчання, потрібен час для того, щоб вирішити особисті справи. Наприклад, фінансові, робочі та сімейні зобов'язання.

Сергій вважає, що для мобілізованих – дуже важливою є повага та збереження особистої гідності. І цим не варто зловживати, на його думку, й навіть під час великої війни.