Наприкінці травня зірка серіалу "Дивні дива" Міллі Боббі Браун також одружилася. Її обранцем став син Джона Бон Джові Джейк.

Цікаво З дитиною на руках: Іванна Онуфрійчук показала зворушливі кадри виписки з пологового

Інсайдер розповів, що Роберт і С'юкі побралися кілька місяців тому. Ймовірно, це сталося після появи на світ дитини зіркової пари. Цікаво, що ім'я малюка пара досі не оголосила.

За словами інсайдера, трансформація особистості актора завершилася. Тому, Паттінсон вирішив серйозно підійти до створення сім'ї та одружився з Вотергаус.

Вони, нарешті, серйозно задумалися над створенням сім'ї та проведенням частини свого життя, що залишилася, разом,
– зазначив інсайдер.

До того ж Роберт нібито "постійно і регулярно" називає С'юкі своєю дружиною.

Що відомо про пару Паттінсона і Вотергаус

  • У 2018 році актор Роберт Паттінсон почав зустрічатися з моделлю С'юкі Вотергаус. Пару вперше помітили разом на шоу Mamma Mia у Ноттінг-Гілл.
  • Взимку 2019 року в пресі з'явилися припущення про заручини Паттінсона та Вотергаус. Інсайдери повідомили, що у зв'язку з пандемією коронавірусу Роберт та С'юкі почали жити разом в Лондоні. Ба більше, карантин зміцнив їхні стосунки та у 2019 році на різдвяні свята Паттінсон освідчився Вотергаус, а дівчина сказала йому: "Так".
  • Влітку 2020 року пару помітили на прогулянці. Тоді на безіменному пальці моделі виднівся масивний золотий перстень, який і свідчив про заручини.