Користувачі вражені зміною іміджу виконавиці. Деякі юзери впевнені, що нинішня зачіска Ріанни – це перука.

Вас може зацікавити Олена Мозгова поділилася архівним фото 35-річної давнини: рідкісне фото продюсерки

9 червня артистку помітили на вулицях Нью-Йорка в новому амплуа. Співачка постала з короткою довжиною волосся білявого кольору. Ріанна доповнила свій образ блакитною майкою, коричневою шубою та сонцезахисними окулярами.

Одній з прихильниць навіть вдалося зробити фото з зіркою.

Ріанна, ймовірно, вирішила вийти на вулиці міста, щоб запевнити шанувальників, що не носить перуки, як це робила в деяких анонсах нової лінії догляду. Співачка раніше розповідала, що продукція дозволить зміцнити та відновити всі типи волосся.

У мене були майже будь-які текстури, кольори, довжини, від плетіння кіс і до натуральних. Тому, я запускаю гнучку лінію продуктів не лише для будь-якого волосся, але для його зміцнення та відновлення, що нам справді потрібно!
– заявила виконавиця.

Що відомо про перший концерт Ріанни за останні 8 років

  • У березні цього року співачка виступила на передвесільній вечірці сина найбагатшої людини Індії – Ананта Амбані, який одружився з Радхіки Мерчантс. На святкування було запрошено понад 1000 гостей.
  • Артистка отримала 6,3 мільйона доларів США за проведений концерт.
  • Виконавиця близько 8 років не виступала, але задля весілля влаштувала 90-хвилинний сет, у якому зібрала 19 найкращих пісень. Це треки Work, All Of The Lights і навіть Diamonds.
  • Однак користувачі залишилися незадоволеними відео з виступу Ріанни. На думку юзерів, артистка зробила свій мінімум і просто забрала гроші.