Репер і продюсер Потап вже давно не показується в Україні та навіть свої дописи дублює двома мовами. Днями він заявив про переїзд до іншої країни.

Дивіться також Сказати "вибач" не легко, – Потап спантеличив фанів несподіваним дописом

Де зараз Потап

Тепер Потап показався у Колумбії, яку назвав країною, що визначає музичні тренди. Він хоче познайомитися з країною та співпрацювати з найкращими артистами.

Колумбійські артисти, такі як Shakira, J Balvin, Karol G та Maluma, – справжні лідери світової музичної індустрії. І як продюсер, я маю надзвичайну можливість познайомитися з цією країною та працювати з найкращими авторами над створенням нових суперхітів,
– заявив репер.


Потап / Фото з інстаграму Потапа

В наступному дописі Потап заговорив про особистий і професійний ріст та шлях до перемоги. Водночас він заявив про труднощі.

Часом нелегко змусити себе до зусиль, особливо коли намагаємося вивчати нові мови, усвідомлювати інші культури та налагоджувати міжнародні зв'язки. Це постійна боротьба й прагнення, де ми вкладаємо свій час та здоров'я, щоб досягти бажаного результату,
– написав продюсер.

Потап додав, що продовжує прагнути нових вершин попри ненависть і негатив, що він зустрічає на шляху.

Чим займається Потап

  • В Україні репер показувався востаннє наприкінці 2023 року. Тоді він з Лондона приїхав до Києва та провідав 15-річного сина Андрія.
  • Та вже через кілька днів після Нового року він показався у Нью-Йорку, а у лютому заявив, що працює на студії в Стамбулі.
  • Цікаво, що наприкінці січня він заявив про скоєні помилки й те, як нелегко сказати "вибач". Фани запідозрили, що це звернення до його дружини Насті Каменських, адже свій допис він супроводив фото на тлі їхнього будинку.