А на другому фото можна помітити собаку Насті Каменських. Прихильники припустили, що репер у такий спосіб намагається перепросити у дружини.

Цікаво Останні українці, – стендапер Антон Тимошенко потролив Потапа, Яму і Каменських

Потап зробив неоднозначний допис

Репер вважає, що усі люди помиляються, але не кожен знаходить в собі сили перепросити за свої вчинки. За словами Потапа, для деяких людей – вибачення стає справжнім випробуванням. Однак, у цьому немає нічого поганого, треба просто наважитись на цей крок, як зазначив чоловік.

Коли приходить час просити вибачення, знайти правильні слова – стає складним випробуванням, як підкорювання гір. Зізнатися у своїх помилках, сказати "вибач" не легко для всіх, і це нормально. Це вимагає сміливості й покори, щоб взяти на себе відповідальність за свої дії,
– написав він.

На думку Потапа, вміння визнавати свої помилки, дозволяє людині зростати. І це в жодному разі не може бути слабкістю. Навпаки, артист вважає, що такий вчинок є показником сильної людини.

Це важка реалізація того, що ми не є ідеальними, але це чудовий урок особистого зростання. Пам'ятайте, що просити вибачення – це не слабість, це дає нам силу й показує нашу здатність утримувати здорові стосунки,
– зазначив Олексій.

Користувачі мережі по-різному відреагували на такий допис артиста. Деякі написали, що вони не зрозуміли, перед ким Потап просить вибачення.

 • "Нічого не зрозуміло – чому фото собаки, кому вибачення. Якось дуже ускладнено, незрозуміло".
 • "Коли забув погодувати собаку".
 • "А про що річ?".
 • "Таке враження, що він всі пости пише через безкоштовний штучний інтелект".

Утім, були й ті люди, котрі підтримали Потапа та зазначили, що розуміють його. Вони відчули щирість у його словах. Ймовірно, артист попросив вибачення у Насті Каменських, адже на одному з фото була її собака.

 • "Можу сказати тільки одне – йому дуже важко психологічно та морально! Це страшно дуже, розриває на частини".
 • "А це щиро".
 • "Особливо для чоловіків – це складно. Лише сильні та впевнені, мають силу сказати "вибач".
 • "Помилки – як шлях до самовдосконалення. Потап – найкращий!".

Звідки з'явилися чутки про розлучення Потапа та Насті

 • У мережі ще з минулого року шириться інформація, що подружжя вже розлучилося. Зокрема, блогер Богдан Беспалов стверджував, що репер неодноразово зраджував дружині. Саме це, на його думку, спричинило проблеми в їх стосунках.
 • Ведучий Артур Адамов в ефірі радіо "Люкс ФМ" казав, що Потап давно розлучився з Настею. За його словами, незабаром пара повідомить фанам про своє розставання.
 • Сам Потап з Настею не дуже часто коментували цю інформацію. Вони писали, що займаються своїми справами та намагаються бути корисними, де це можливо. Також Потап зазначав, що його особисте життя розвивається поза соцмережами.