Серед пісень, представлених на цьогорічному Нацвідборі, можна почути як композиції з етнічними мотивами, так і суто англомовні. Кожна з них проймає до мурашок.

До теми До фіналу Нацвідбору на Євробачення-2024 залишились лічені тижні: порядок виступів учасників

Пісню alyona alyona & Jerry Heil почали критикувати

Композиція Teresa & Maria, з якою співачки виступлять у фіналі Нацвідбору, викликала неоднозначну реакцію в аудиторії. Хоча в пісні поєднуються сучасні та народні мотиви, до неї з'явилися певні питання. А все тому, що у ній згадується свята Матір Тереза.

Користувачі мережі пишуть, що жінка була не такою хорошою та благородною, як багато хто вважає.

  • "Єдиний нюанс: мати Тереза – дуже негативний персонаж. Можуть бути запитання в подальшому".
  • "Мати Тереза була ще тим кінченим стервом".
  • "Навіщо було приплітати сюди мати Терезу? Це садистка та лицемірка, яка насолоджувалася стражданнями інших. Джері – одна з моїх улюблених співачок, але підтримка від неї романтизованого міфу стосовно цієї жахливої жінки засмучує".
  • "Доволі сумнівний вибір про кого співати, враховуючи, що мати Тереза була жахливою людиною, яка своєю "благочинністю".

Були й ті, кому дуже сподобалась композиція співачки. Вона вразила слухачів глибоким сенсом.

  • "Дякую, дівчата, за неймовірну пісню. Вjна б'є прямо в серце. Для мене ця пісня уже переможець. Увесь день на повторі".
  • "Дуже актуальні теми підняті в пісні. У цій історії багато жінок побачать себе. Дякую за глибокі сенси? які ви закладаєте в пісні".
  • "Мурахи по тілу! Ця пісня має представляти Україну! Артистки гідні представляти Україну!".
  • "Я собі уявляю, як це буде звучало на сцені. Це так круто, це звучить Євробаченням, пісня пахне Євробаченням".

Загалом деякі історики стверджували, що жінка наживалась на хворих і прикривалась благодійністю. Йшлося навіть про те, що вона не давала хворим обезболювальних, коли ті цього потребували.

Також відомо, що Матір Тереза популяризувала ідеї щодо заборони абортів, які зараз викликають обурення серед певної частини суспільства. Тому невідомо, як європейський глядач оцінить пісню alyona alyona & Jerry Heil на Євробаченні, де згадується свята.

Композиція alyona alyona & Jerry Heil Teresa & Maria: дивіться відео онлайн

Учасників Нацвідбору запідозрили у плагіаті

Деякі користувачі помітили схожість композиції дуету NAHABA – GLASSS, з піснею російського гурту ТАТУ "Нас не догонят", що була популярною у нульових.

Однак не всі такої думки. Були й ті, хто вважає, що з такою піснею можна представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.

Відомо, що один із учасників дуету, Андрій, проходить службу у лавах Збройних сил. Він готується до конкурсу в ангарі на аеродромі.