В американському та віднедавна українському прокаті стартував показ одного з найочікуваніших ромкомів "Люблю тебе ненавидіти", пише 24 Канал. Це вдалий фільм для перегляду зі своєю коханою людиною чи друзями.

До слова "Мого чоловіка накрила СБУ": блогерки висміяли Морозюк та Гринкевича у тікток-хіті

Чим цікава нова романтична комедія

"Люблю тебе ненавидіти" – це американська романтична комедія режисера Вілла Глака, натхненна твором Вільяма Шекспіра. За сюжетом, Бен (роль якого виконує Глен Павелл) та Бі (яку грає Сідні Свіні) проводять невдале побачення та з тих часів ставляться один до одного дуже холодно.

Обоє раптово возз'єднуються на весіллі спільних друзів. Щоб не зіпсувати святкування, їм не залишається нічого кращого, як удавати примирення. Та крига між ними повільно тане упродовж усієї стрічки.

"Люблю тебе ненавидіти": дивіться офіційний тизер

Фільм "Люблю тебе ненавидіти" випустили 22 грудня, а з 24 січня його показ стартував в українських кінотеатрах. Лиш за перший день він зібрав 3,5 мільйона доларів. Щодо рейтингів, то критики оцінюють фільм як посередній.

Як пісня Unwritten завірусилась у тіктоці

Трек-лист фільму достатньо насичений, але найбільше запам'ятовується пісня Unwritten Наташі Бедінгфілд. Цього року цьому треку виповниться 20 років – співачка випустила її у листопаді 2004. Ще тоді пісня набула статусу успішною, бо досягла 5 місця у чарті Billboard Hot 100 та була номінована на Греммі.

Наташа Бедінгфілд – Unwritten: дивіться відео онлайн

Трек Unwritten лунав у багатьох фільмах та серіалах, а вже у 2023 пролунав у стрічні "Люблю тебе ненавидіти" та відновив свою популярність.

Після завірусилася у соцмережах та тіктоці – вже понад 100 тисяч роликів зняли під аудіо. Користувачі під цю пісню показують свої емоції після завершення перегляду фільму, підспівуючи та пританцьовуючи. Багато хто називає цю романтичну комедію однією з найкращих за останній час.

Які ролики знімають під цей трек:

Українці також у захваті: