Ще в середині грудня гурт "Корупція" презентував новий мініальбом "Перша леді", куди увійшло 5 пісень, пише 24 Канал. Одна з них здобула найбільшу популярність та стала вірусною у соціальних мережах.

Цікаво Не виходить з голови: у тіктоці завірусилась драйвова пісня, натхненна фільмом про Віллі Вонку

Пісня "Скрипочка" стала вірусною у тіктоці

Пісня "Скрипочка", як і решта треків альбому, написана за мотивами російськомовних хітів гурту "Корупція". Так композиція вдосконалилася та отримала нове сучасне звучання.

У кожній з пісень мініальбому прослідковується жіночий образ. У пісні "Скрипочка" музикант Міша Крупін звертається до своєї мами, яка колись стала його провідником у музичний світ.

"Корупція" – "Скрипочка": слухайте пісню онлайн

Тепер пісня дуже популярна у соціальних мережах, зокрема в тіктоці. Користувачі зняли понад 32 тисячі відео під цей аудіозапис. Тематика цих роликів абсолютно різна. Хтось знімає ліпсінк (синхронний рух губів під пісню) і танці.

Пісня завірусилась і серед українських військових.

Також пісня потрапила в іноземний сегмент тіктока.

Останні тренди тіктока

  • Американський артист Jagwar Twin випустив трек, де використав оригінальну версію пісні Oompa Loompa з фільму про Віллі Вонку. Його трек став вірусним у тіктоці, а фани Вонки шкодують, що композицію не додали у прем'єру нового фільму.
  • Новий фільм про британських аристократів "Солтберн" розірвав тікток, що свідчить про його шалену популярність. На додачу у соцмережі завірусилася пісня Софі Елліс-Бекстор Murder On The Dancefloor ("Вбивство на танцмайданчику"). Адже саме під неї танцював головний герой у фіналі стрічки.