Загалом технічні несправності у застосунку стали несподіванкою не лише для глядачів, а й для членів журі та ведучих також. Спершу українцям показали записаний ефір, у якому ще ніхто не знав про проблеми в додатку. Але згодом ведучі вийшли в прямий ефір і повідомили про збій в системі.

Актуально Як голосувати у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024: інструкція, щоб підтримати фаворита

Ведучі та судді відреагували на несправності в Дії

Джамала, яка була членом журі, пояснила, що технічні труднощі є тимчасовими та глядачі зможуть проголосувати одразу після усунення несправностей. Вона закликала українців віддавати голоси за своїх фаворитів.

Зрада скасовується. Усі, хто не дивилися прямий ефір після того, як голосування перервалося, я можу вам сказати, що голосування відбуватиметься як тільки відновиться Дія. Триватиме добу. Голосуйте за своїх,
– сказала вона.

Джамала відреагувала на збій
Джамала відреагувала на збій / Скриншот з інстаграму співачки

Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна, яка вела шоу, теж відреагувала на тимчасові несправності. Вона зазначила, що до такого збою в застосунку, ніхто не був готовий. Тож співачка попросила людей, щоб нормально сприйняли таку ситуацію.

Сподіваємось, що сьогодні почуємо ім'я представника на Євробачення. Це був цікавий та новий досвід для мене, до цього мене не готували. Але всяке буває, поставимось до цього з розумінням та оптимізмом,
– висловилась Саніна.

Юлія Саніна відреагувала на збій
Юлія Саніна відреагувала на збій / Скриншот з інстаграму співачки

Ведучий Нацвідбору-2024 Тімур Мірошниченко нагадав глядачам, що вони можуть зробити свій вибір за улюбленого учасника до 19:05. Після цього лінії для голосування закриють та оголосять переможця.

Сьогодні з вами зустрічаємось. Протягом 4 лютого можна буде голосувати за ваших фаворитів і ми зустрінемося в прямому ефірі на "Суспільне Культура". О 19:05 закриємо лінії та оголосимо переможця нашого Нацвідбору,
– відреагував Мірошниченко.

Мірошниченко відреагував на збій
Мірошниченко відреагував на збій / Скриншот з інстаграму ведучого

Також стало відомо, що Мірошниченку вдалося проголосувати у застосунку вночі. Тоді як його дружина зробила свій вибір вже сьогодні, десь о 11:00. За словами Тімура, зранку застосунок знову не працював.

Я приїхав додому майже опівночі, під комендантську годину. І перше, що зробив, коли приїхав додому, перевірив, чи працює Дія. І я проголосував ще вночі. А дружина проголосувала кілька хвилин тому, бо зранку Дія знову не працювала,
– додав він.

Один з членів журі Нацвідбору Сергій Танчинець поширив допис, у якому вже зробив свій вибір на користь фаворита. Він нагадав українцям, що Дія вже працює, тож слід робити свій вибір.

Про збій в Дії під час Нацвідбору-2024

  • Після закінчення виступів усіх учасників Національного відбору на Євробачення, мало б розпочатися голосування за фаворитів. Утім, глядачі не змогли цього зробити через масштабний збій в застосунку Дія.
  • Причиною стало те, що проголосувати бажала велика кількість людей. Тому застосунок "не витримав" такої навантаженості в один момент.
  • Під час фіналу Нацвідбору несправності не змогли усунути, тож оголошення переможця конкурсу перенесли на сьогодні, 4 лютого. Українці зможуть дізнатися представника від України на Євробачення о 19:05. Додаток вже працює, тож ви можете зробити свій вибір.