Що цікаво, у пісні звучить жіночий голос. У такий спосіб Озан вирішив поекспериментувати з можливостями штучного інтелекту.

Вас також може зацікавити У військовій формі та бронежилетах: Валерій Залужний захопив мережу новим фото з дружиною

Турецький співак випустив пісню про Залужного

У композиції виконавець висловив вдячність колишньому Головнокомандувачу ЗСУ, який, на його думку, доклав багато зусиль для захисту країни під час повномасштабного вторгнення Росії.

"Його самопожертву неможливо описати словами. Тому як людина, яка жила в Україні й підтримує Україну, хотів висловити йому свою вдячність цією піснею", – поділився Дайи.

Цікаво, що спершу Озан написав трек турецькою мовою, а тоді переклав його на українську. До того ж він застосував штучний інтелект для того, щоб перетворити свій голос на жіночий.

Жінки займають особливе місце в українському суспільстві, тому у мене виникла ідея зробити експериментальний вокал з жіночим голосом,
– сказав співак.

Хто такий Озан Дайи

  • Це турецький співак та автор пісень.
  • Декілька років тому він переїхав в Україну, яка стала для нього другою Батьківщиною.

Озан Дайи
Озан Дайи / Фото з фейсбука співака

  • Зараз виконавець пише пісні на підтримку України в умовах повномасштабного вторгнення. Зокрема, він створює патріотичні треки українською мовою. Крім того, Озан пише двомовні композиції, де поєднує українську та турецьку.
  • Зараз Дайи живе в Туречинні, де проходив військову службу. Втім, навіть там артист провів благодійні концерти, щоб зібрати кошти на допомогу Україні.