Пісня вже запала слухачам в душу. Фани переконані, що трек в 30 разів краще оригіналу. Втім, також є ті, хто вважає, що O. Torvald споганили легендарну композицію.

Цікаво Не підкорив Санремо, але підірвав тікток: зірка Євробачення Mahmood захопив новим треком

O. Torvald переспівали "Червоні колготки"

Прем'єра треку відбулася 9 лютого. "Червоні колготки" стали саундтреком для довгоочікуваної кінострічки за повістю Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і "Берлін".

Про вихід пісні висловився лідер гурту Женя Галич.

Будете слухати – згадайте про Андрія,
– наголосив співак.

Він додав, що дуже сумую за Кузьмою. Галич також подякував "Скрябіну" і процитував друга: "Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!".

O. TORVALD – "Червоні колготки": дивіться відео онлайн


Реакція мережі

У коментарях під відео можна побачити чимало позитивних відгуків на пісню.

  • "Посеред безсонної ночі O. Torvald звучить ще краще. Плюс ще один чудовий музичний супровід на хороші слова, який дає змогу відчути пісню по новому. Пишаюся, що живу і борюся поруч (в одній країні) з такими потужними "двигунами" крутої музики";
  • "Пісня передає вайби обох гуртів, неймовірний кавер";
  • "В 30 разів краще оригіналу";
  • "Сподобалось виконання від Жені. Нічим не гірше оригінала";

Водночас були й незадоволені слухачі: "Як на мене – пісню споганили. Але це моя думка, я її нікому не нав'язую".

Музична складова фільму "Я, "Побєда" і "Берлін"

У стрічці про музиканта-початківця Кузьму, який вирушає зі своїм другом Бардом на старенькій "Побєді" у подорож до Берліна, прозвучать 16 пісень відомого гурту "Скрябін" у виконанні провідних українських виконавців. До проєкту, зокрема, долучилися Тіна Кароль, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Джамала, гурт "Антитіла" та інші співаки.

Особливу популярність наразі має кавер-версія пісні "Старі фотографії" Монатіка, яка набрала понад 4,5 мільйони переглядів на ютубі. Також виконавці переспівали й інші треки. Наприклад, "Місця щасливих людей", "Говорили і курили", "Спи собі сама" тощо.

Монатік – "Старі фотографії": дивіться відео онлайн