Зокрема, під кліпом виконавиці з'явилися коментарі, що артистка спаплюжила текст легендарної поетеси Лесі Українки. Співачка відповіла на ці закиди.

До речі Вже не витримую, – Оля Полякова ухвалила важливе рішення щодо молодшої доньки

Полякова відреагувала на критику щодо нового треку

За словами Олі, завжди знайдуться люди, яким буде щось не подобатися у її творчості. Артистка не розуміє, як їй реагувати на негативні коментарі щодо її композиції. Полякова вважає їх нісенітницею.

Мені надіслали повідомлення, що я маю перепросити перед українцями за "спаплюження пам'яті великої поетеси Лесі Українки,". Це ще англійці не звернулися до мене з претензією про використання образу Фредді Мерк'юрі. Я маю перепросити за те, що не знаю, що робити, аби ніхто ніколи таку хр*нь не писав,
– висловилась вона.

Артистка наголосила, що не може збагнути, чому люди постійно намагаються когось повчати. За словами Олі, Україна – демократична країна, тож кожен може проявляти себе, як захоче. На думку виконавиці, немає певної установи, з якою треба радитися щодо композицій.

Скільки можна повчати? Чи може, тепер треба погоджувати тексти пісень і відео з якоюсь комісією? Як вона називається? Облік моралі? Поліція духовного стану й національної свідомості? Ми живемо в сучасній демократичній європейській країні,
– підкреслила жінка.

Оля Полякова – "Щоб не плакати – я сміюсь!": дивіться відео онлайн

Що цьому передувало

  • Днями Оля Полякова випустила новий кліп на трек "Щоб не плакати – я сміюсь!". Виконавиця з'явилась у відеороботі в шести цікавих образах. Там можна побачити Полякову в ролі беззахисної співачки перед камерами, потужної артистки на ринзі, покинутої нареченої та сміливої байкерки.
  • Артистка використала деякі слова з вірша української поетеси Лесі Українки – "Як дитиною бувало". Деякі користувачі мережі похвалили артистку, утім, були й ті, кого не вразила композиція Полякової.