Син Наталії Сумської, актор В'ячеслав Хостікоєв висловився в інтерв'ю про двоюрідну сестру, Антоніну Паперну. У заголовку журналіст написав: "Донька Ольги Сумської в Москві заробляє криваві рублі. На похорон бабусі не відреагувала".

До теми Донька Ольги Сумської, яка мовчить про війну, похизувалася зйомками в російському серіалі

Емоційна реакція Сумської на інтерв'ю

Схоже, що саме ці слова найбільш обурили Ольгу Сумську. Вона повідомила, що Тоня Паперна була на відеозв'язку, коли сім'я прощалася з Ганною Сумською.

Огидна потвора! Ми ховали бабусю вчотирьох під бомбами 1 березня 2022 року. Я, Віталій, Аня та Тоня на прямому зв'язку! З родини В'ячеслава нікого не було, навіщо ви брешете?
– написала акторка.

Ольга Сумська також звернулась конкретно до інтерв'юера.

"Яке ви маєте право ганьбити нашу сім'ю?! Сидите за кордоном і заробляєте на брехні?" – додала знаменитість.


Емоційна реакція Сумської / Фото з інстаграм-сторіз

Сам В'ячеслав Хостікоєв в інтерв'ю не заперечував, що він не зміг попрощатися з бабусею, а все зорганізувала Ольга Сумська.

"У нас не було можливості з бабусею попрощатися, бо був розпал війни. І Оля домовилася якимось чином із кладовищем, що вдалося для бабусі знайти місце на 3 – 4 день війни. Вона все зробила. Коли я приїхав до Києва, я відвідав могилу", – розповідав актор.

Що племінник Сумської сказав про її доньку

  • В'ячеслав Хостікоєв розповів, що писав двоюрідній сестрі чимало повідомлень про ракети, показував прильоти та казав про смерть бабусі. Антоніна Паперна ніяк не відповідала, лише переглядала смс-ки.
  • Актор зауважив, що перестав звертатися до Тоні на 3 – 4 день повномасштабної війни. Однак він хотів би зрозуміти її історію та подивитися в очі, якщо випаде нагода зустрітися.
  • Та В'ячеслав не зміг приховати емоцій з приводу того, що Паперна знімається в російських серіалах: "Це повний атас", – казав Хостікоєв.