Вона підібрала стильний штанний костюм у темно-синьому кольорі. Також до свого вбрання перша леді України додала брошку та витончені туфлі.

Вас також може зацікавити У супроводі Кулеби: Олена Зеленська вперше відвідала Белград

Який вигляд мала Олена Зеленська на зустрічі у Сербії

Дружина президента України з'явилася в темно-синьому костюмі українського бренду A.M.G. Особливістю вбрання став широкий лацкан піджака, який йшов на всю довжину коміра. З аксесуарів Зеленська обрала вінтажну золоту брошку від французького бренду Lanvin, а завершили образ чорні лаковані туфлі на підборах.

Які ще образи нещодавно одягала перша леді

  • Олена Зеленська відвідала Копенгаген, де мала приємність зустрітися з королевою Данії Мері. Перша леді виглядала просто приголомшливо в елегантній вишиванці від українського бренду Gaptuvalnya. Біла сорочка була прикрашена складною вишивкою гладдю з квітковими візерунками, натхненними яворівською хусткою. Вона поєднала її з чорними кюлотами та широким поясом.
  • До того ж дружина президента України з'явилася на обкладинці словенського видання OnaPlus, якому дала інтерв'ю. Для фото Олена Зеленська позувала в чорному піджаку без коміра та ґудзиків з розкішними золотистими аксесуарами.
  • Володимир Зеленський разом з коханою відвідав виставку Алли Горської "Боривітер" в Українському домі. На захід президент обрав чорний світшот з українським гербом та штани кольору хакі, а перша леді – чорний класичний костюм з синьою сорочкою під ним.