Зараз у мережі розповсюджують фото інфлюенсера з аеропорту. Користувачі стверджують, що Олександр під виглядом волонтера відпочивав у Мексиці.

Не пропустіть Анна Трінчер оголосила про кінець стосунків з Олександром Волошиним

Олександра Волошина помітили в аеропорту

У телеграмі поширили фотографію блогера, де він стоїть в чорній футболці, штанах в тон, синіх кросівках і з курткою, в аеропорту. Поруч із ним був ще один чоловік. Також біля них стояла бордова валіза з капелюхом.

Волошин в аеропорту
Волошин в аеропорту / Фото з телеграм-каналу "Джокер"

Крім того, з'явилися супровідні документи, які свідчать про те, що Олександр перетинав кордон через систему "Шлях" як волонтер, що забезпечує перевезення гуманітарних вантажів.

У листі зазначено, що вага вантажів 3 900 кг. Водночас кількість транспортних засобів для їх перевезення та кількість водії – 6.

Волошин виїжджав за кордон як волонтер
Волошин виїжджав за кордон як волонтер / Фото з телеграм-каналу "Джокер"

До того ж у документах вказано, що інфлюенсер належить до благодійного фонду "Стійкість людей".

Волошин належить до БФ Стійкість людей
Волошин належить до БФ "Стійкість людей" / Скриншот з телеграм-каналу "Джокер"

Однак, в мережі стверджують, що справжнім мотивом Волошина була поїздка у відпустку до Мексики. Так, у коментарях під останнім дописом інфлюенсера користувачка написала, що це вона сфотографувала Олександра в аеропорту. За її словами, цю світлину вона зробила 13 січня в аеропорту в Канкуні (курортне місто в Мексиці).

Волошина бачили в аеропорті
Волошина бачили в аеропорту / Скриншот з інстаграму

Наразі чоловік не прокоментував фото, зроблене в аеропорту. Водночас днями Волошин дещо змінив свій профіль в інстаграмі. Він додав вкладку з вибраними сторіс, де зробив акцент на допомозі військовим.


Волошин додав вкладку, де є сторіс, як він допомагає ЗСУ / Скриншот з інстаграм-сторіс

Хто з блогерів з чоловіками відпочивав за кордоном

  • Популярна блогерка Тетяна Пренткович разом з дітьми та Аліною Френдій вирушила в подорож на Мальдіви. Також у соцмережах з'явилося фото чоловіка Пренткович, підприємця Андрія Гонковського, який разом з ними проводив час на острові. Посилаючись на непередбачене перенесення благодійного заходу в Польщі, він заявив, що вільний час вирішив провести з дружиною та дітьми.
  • Тетяна Коряк, родом із Бахмута, у грудні разом із чоловіком вирушила у подорож до Лапландії. У відповідь на запитання про перетин Дмитром кордону, блогерка наголосила, що той виїхав з України відповідно до закону.