Він зазначив, що після розлучення Аня "починає заново себе знаходити". Так, інфлюенсер заявив, що він бачить "ту дівчину, якій освідчувався" і в нього "щось знову з'являється всередині".

До теми Вони трохи тупі, – Волошин зізнався, чи спілкується з іншими дівчатами після розриву з Трінчер

Волошин шокував зізнанням про стосунки з Трінчер

Чоловік поділився, що пара вирішила розірвати шлюб через проблеми з психічним здоров'ям Олександра. За його словами, Анна присвятила всю себе тому, щоб допомогти коханому одужати, ненавмисно нехтуючи своїм самопочуттям. В результаті вона, як розповів інфлюенсер, втратила себе.

Зараз я вже бачу, що через місяць після того, як ми розійшлися, вона починає заново себе знаходити. Я знову бачу її тією, якою вона була. Я не буду голосно заявляти, але я бачу ту дівчину, якій я освідчувався. У мене щось знову з'являється всередині. Може, варто (відновити стосунки – 24 Канал)... Я не знаю, як воно буде далі,
– поділився блогер.

"Він вона шоу": дивіться відео онлайн

Розлучення Трінчер і Волошина

  • Анна та Олександр, які одружилися у вересні 2022 року, нещодавно прийняли рішення розірвати свій шлюб.
  • За словами співачки, проблеми у їхніх стосунках почалися за пів року до розлучення. Діагноз Олександра – депресія з обсесивно-компульсивним розладом – зіграв значну роль у їхньому розриві.
  • Ініціював розлучення саме чоловік. Водночас виконавиця зізналася, що й сама думала про це і знала, що врешті це станеться.
  • Зіркове подружжя намагалося врятувати шлюб, звертаючись до різних спеціалістів, витрачаючи великі кошти на консультації, проте всі зусилля виявилися марними.