З'ясувалося, що блогер відкритий до знайомств. Втім, він зауважив, що на тлі Анни нові дівчата йому здаються "трохи тупими".

Не пропустіть Скандальний Олександр Волошин виступив проти мобілізації блогерів

Волошин заговорив про спілкування з дівчатами після розлучення

Чоловік зізнався, що спілкування з жінками після розриву з Анною дало йому зрозуміти, що не всі такі ж мудрі, як його колишня. Водночас важливо зазначити, що це спостереження стосується не всіх дівчат, а саме тих, з якими Олександр особисто спілкувався.

Я вважаю Аню дуже мудрою дівчиною, тому що я після розлучення спілкувався з деякими дівчатами й зрозумів, що, вибачте, вони трохи тупі. Не всі дівчата! Не всі, взагалі не всі! Але ті, з якими я поспілкувався, ну так вийшло… Пацани теж є тупі! Тупіші, ніж дівчата,
– зазначив блогер.

До того ж Волошин поділився, що дорожить можливістю підтримувати зв'язок з колишньою дружиною, тому, якщо Анна погодиться, він би хотів продовжити їхнє спілкування.

Розлучення Трінчер і Волошина

  • У вересні 2022 року Анна та Олександр одружилися, втім наприкінці листопаду 2023 року подружжя прийняло рішення розірвати шлюб.
  • Трінчер поділилася, що проблеми у їхніх стосунках з Сашею почалися за пів року до розлучення. Водночас депресія з обсесивно-компульсивним розладом, яку перед цим поставили Олександру, сильно повпливала на їхнє розставання.
  • Зокрема, як розповідав Волошин, Аня докладала зусиль, щоб підтримати його. Однак чоловік відмовлявся від допомоги та віддалявся від коханої, що спричиняло страждання їм обом.

Анна Трінчер і Олександр Волошин
Анна Трінчер і Олександр Волошин / Фото з інстаграму блогера

  • Згодом, саме чоловік став ініціатором розриву. Водночас, як казала співачка, вона теж розуміла, що це станеться.
  • Відомо, що зіркове подружжя намагалося різними способами врятувати шлюб. Вони навіть відвідували психологів та інших спеціалістів, за консультації з якими віддавали шалені кошти, проте все це виявилося марним.