Його поширила фанатка й керівниця офіційного фан-клубу виконавця Валерія Барон. Вони зі співаком сфотографувалися на тлі драматичного театру в Німеччині.

Цікаво Павло Зібров назвав одну умову, за якої погодиться збрити фірмові вуса

Нове фото Олега Винника з Берліну

На знімку співак обіймав свою прихильницю Валерію Барон перед драматичним театром Theater des Westens. І Винник, і його шанувальниця виглядають на світлині щасливими.

Цікаво, що це фото Валерія поширила у свій день народження.

Дякую, Всесвіте, за моє явлення в цей день. Дякую, мій Новий рік,
– написала під фото жінка.

Водночас ця світлина видається підозріло. Деякі користувачі вважають, що це може бути фотошоп. Примітно, що одяг Валерії та Олега не відповідає погоді в Берліні, де зараз 6 градусів тепла. Фотографія, судячи з усього, зроблена не нещодавно. До того ж цікаво, що на знімку Винник зображений у тому ж образі, у якому давав інтерв'ю ще в червні минулого року – темно-синьому джемпері та синіх джинсах, а на обличчі окуляри.

Олег Винник живе за кордоном

  • Він виїхав в Німеччину 26 лютого 2022 року. За словами співака, йому це вдалося зробити, оскільки він є резидентом країни.
  • Після переїзду артист тривалий час не виходив на зв'язок з шанувальниками.
  • Перше інтерв'ю він дав лише влітку минулого року. Тоді Винник розповів про боротьбу з рідкісною хворобою та лікування в Німеччині, хоча й вирішив не розголошувати точний діагноз.
  • Через деякий час у мережі з'явилися чутки про можливе повернення виконавця на сцену "під соусом допомоги ЗСУ" через фінансові труднощі. Однак команда артиста пояснила, що ці чутки не відповідають дійсності.
  • Крім того, представниця Винника заявила, що про будь-які майбутні концерти повідомлятиме безпосередньо він сам.
  • Цікаво, що артист не планує перекладати свої російськомовні хіти.