У такий спосіб ексукраїнка вирішила пропіарити другий сезон свого шоу, яким розважає російських патріотів. З'ясувалося, що за час відсутності Марченко вже встигла змінити імідж, тож показала оновлену зачіску підписникам свого телеграм-каналу.

Не пропустіть Ганьбисько на весь світ, – Фаріон різко висловилась про alyona alyona та Jerry Heil

Оксана Марченко активізувалась в соцмережах

Останній пост колаборантки був опублікований в середині квітня 2022 року, де вона благала звільнити її чоловіка, екснардепа Віктора Медведчука, з полону СБУ.

Тепер, після тривалої відсутності, колишня телезірка знову спілкується зі своєю аудиторією, але вже в новому образі. Вона перефарбувала волосся в темно-каштановий відтінок.

Оксана Марченко
Оксана Марченко / Фото з телеграм-каналу путіністки

Ймовірно, зірці мемів дуже подобаються такі зміни, тож вона навіть вирішила змінити головне фото свого телеграм-каналу. За її сторінкою, що цікаво, слідкує понад дві тисячі користувачів.

"Паломниця Оксана Марченко"

  • Колишня ведуча українських талант-шоу подалася на телебачення до Z-патріотів, де випускає своє шоу.
  • Що цікаво, всього вже є два сезони цього проєкту "паломниці".
  • Під час програми ексукраїнка Марченко відвідує російські церкви з рюкзаком і розповідає історію про "порятунок" свого коханого з полону.
  • Крім того, вона веде відверті дискусії про Російську православну церкву з людьми, які поділяють її пропутінські погляди, наприклад, з кремлівським естрадним артистом Миколою Басковим та російським актором Мілошем Биковичем.