Як виявилося, знаменитість співала для радянських бійців на передовій. Через це її життя кілька разів висіло на волосині. Зокрема, співачка пригадала, що над її головою пролітали снаряди. Крім того, автобуси, якими їздили артисти, обстрілювали й підривали.

Важливо У родині телеведучої Ольги Фреймут сталося горе

Оксана Білозір – учасниця бойових дій в Афганістані

З'ясувалося, що знаменитість двічі приїжджала до Афганістану за часів радянської влади, провівши там загалом шість місяців. Вона була в ролі артистки. Так, на власні очі знаменитість бачила, вибухи, снаряди та інші реалії жорстокої війни.

Ми співали для наших бійців. І якщо бійці могли бути в Афганістані два-три роки в одній провінції, то ми, артисти, їздили по всьому Афганістану. Їздили БТРами, літали вертольотами, тобто це все було небезпечно. Нас і обстрілювали, і автобус підривали. Я маю чотири медалі "За відвагу",
– поділилася артистка.

Інтерв'ю з Оксаною Білозір: дивіться відео онлайн

Як участь в афганській війні допомогла Білозір в Україні

Народна артистка України зізналася, що її навички стали неоціненними, коли вона взялася за місію з визволення українських солдатів з сепаратистського полону на сході України у 2014 році.

Оксана Білозір зазначила, що тоді вона стала голосом, якому довіряють, під час переговорів про обмін полоненими та заручниками