Show 24 зібрав 10 пісень, які зараз найчастіше слухають українці на платформі YouTube. Це треки як українських, так і іноземних артистів.

Цікаво Грецькі мотиви пробрались крізь терня сучасних трендів тіктока

10 найпопулярніших пісень на українському ютубі

Перше місце у чарті посіли Олена Тополя у дуеті з виконавцем DIBROVA. У ній артисти розповідають відверту історію про пару, яка долає всі перешкоди разом попри різноманітні обставини.

DIBROVA & Олена Тополя – "Хочеш": дивіться відео онлайн

На другому місці опинився український мультиартист Монатік з піснею "А що?". Цей літній теплий хіт переносить до Одеси та розповідає про те, як міцні почуття перемагають розлуку. Кліп на композицію знімала іменита режисерка Таню Муіньо.

Цікаво, що пісня Монатіка також заполонила тікток. У новому тренді люди нагадують, що Україна – найпрекрасніше місце у світі.

Монатік – "А що?": дивіться відео онлайн

Тоді як відеоробота "А що" посіла другу сходинку, третю зайняла сама пісня: настільки популярним виявився трек.

На четвертому місці – знову пісня Олени Тополі та DIBROVA. Схоже, що відеокліп привернув увагу фанів трохи більше.

Представники k-pop опинилися на 5 місці серед найпопулярніших треків в ютубі. Пісня Armageddon увійшла до першого альбому жіночого колективу.

aespa – Armageddon: слухайте онлайн

6 позицію у чарті "Популярне" посів трек південнокорейського жіночого гурту NewJeans – How Sweet. Цікаво, що ця пісня вийшла ще два тижні тому у складі другого однойменного альбому.

NewJeans – How Sweet: дивіться відео онлайн

7 сходинку посів український фолькгурт "Пиріг і Батіг" з піснею "Гаї шумлять". Це вірш Павла Тичини, покладений на музику. Пісня отримала популярність завдяки появі у новій українській мелодрамі "Одна родина". Так трек завірусився у соцмережах.

"Пиріг і Батіг" – "Гаї шумлять": дивіться відео онлайн

8 сходинку посіла виконавиця з Росії Монеточка, що свідчить про те, що українці продовжують споживати контент російською. Артистка засудила криваву війну та поїхала з країни-агресора. Але українські музиканти пропонують достатньо якісних треків, на які варто натомість звернути свою увагу.

На 9 місці у рейтингу – нова пісня американського репера Емінема Houdini. Це перший трек з альбому The Death of Slim Shady, реліз якого планується на літо 2024 року. У ньому багато цитувань з попередніх треків самого Емінема та інших реперів, відсилання до попкультури та чимало інших цікавинок.

Емінем – Houdini: дивіться відео онлайн

На дев'яте місце у чарті вирвався український виконавець Vaha з піснею "З нею кайф". Трек вийшов близько двох тижнів тому.

Vaha – "З нею кайф": слухайте онлайн

11 сходинку у чарті та 9 місце серед найпопулярніших пісень належить YAKTAK та Golubenko – "Про тебе мені". Автори кажуть, що трек розповідає про швидкоплинність життя та людей, які залишають слід у серці.

YAKTAK і Golubenko – "Про тебе мені": слухайте пісню онлайн.

До десятки найпопулярніших пісень в Україні на цей час потрапив трек Олександра Волошина, натхненний історією Олександра Усика. У кліпі зібрані ексклюзивні матеріали від команди боксера.

Voloshyn – "Зусилля 2.0": дивіться відео онлайн